Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lukasz - ocena nowy temat Nie wiedziałem, że upadłość konsumencka może być przeprowadzona tak sprawnie...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Piotr Burczyk - opinia Polecam . Naprawdę są bardzo odpowiedzialni i fachowi. Polecam bardzo gorąco.
~Piotr Burczyk
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Dominik - opinia Dziękuję za pomoc w oddłużeniu. wasza pomoc jest nieoceniona.
~Dominik
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Artur - opinia Pozostawiam pozytywna opinie o KFCO w Gdyni. Dzięki rzetelnym informacjom...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2023

Jeremi - opinia Na Kancelarię trafiłem przez internet. Przypadkiem trafiłem na empatyczny...
~Jeremi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Hanka - opinia W Kancelarii KFCO (Centrum Oddłużeń) w Gdyni bardzo mi pomogli. Dziękuję za...
~Hanka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Joanna Z. - opinia Ja też przychylam się do pozytywnej opinii o KFCO w Gdyni. Pan mecenas pomógł...
~Joanna Z.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Aron - opinia Skorzystałem z bezpłatnych konsultacji organizowanych przez kancelarie w...
~Aron
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

Majka - opinia Serdeczne podziękowania dla kancelarii za skuteczne przeprowadzenie mojej...
~Majka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Hanna Jankowska - opinia Na najwyższym poziomie profesjonaliści , bardzo dziękuje za prowadzenie mojej...
~Hanna Jankowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

małgorzata - opinia Bardzo profesjonalna Kancelaria , Pani Dominika zna się na rzeczy .Super...
~małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Mi - opinia Pomogli mi przy ogłoszeniu upadłości. Bardzo profesjonalna kancelaria....
~Mi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2022

Elwira - opinia Bylam na konsultacji w kancelarii w dniu dzisiejszym. Spotkanie trwalo 60...
~Elwira
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

Jolanta - opinia W końcu mogę spać spokojnie. Koszmar dzwoniących firm windykacyjnych skończył...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Monika - opinia Moja opinia o KFCO. Dobrze wykonuja swoja prace, pomogli mi oglosic upadlosc...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Łukasz S - opinia Po raz pierwszy spotkałem się z firmą którą jestem w stanie ocenić na 100%....
~Łukasz S
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Artur - opinia Pomocna Kancelaria i szczerze mówiąc niedroga. Przeprowadzenie mnie przez...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Czekam na rozpatrzenie mojego wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej....
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2022

D~ - opinia wątek zamknięty Jedna z poważniejszych kancelarii w zakresie prawa upadłościowego i...
~D~
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Jan - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za pomoc prawnikom w Kancelarii KFCO za skuteczne...
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry