Widok

KIEROWNICZKA SKLEPU BOMI-JAKAS GLUPIA KIENTKA

CHCIALAM NABYC PRODUKT KTORY BYL W CENIE NA POLCE ZA 7ZL, PRZY KASIE OKAZALO SIE ZE ZA TEN PRODUKT TRZEBA ZAPLACIC 15ZL, wrocilam na polce byla cena 7zl, Pani kasjerka wielce oburzona , stwierdzila , ze to nie ona nakleja kody na produktach i zwrocila mi z wielka laska pieniadze.Po czym udala sie na przerwe, i uslyszalam rozmowe p.kasjerki z p. kierownik tegoz sklepu tu cytuje:"nie przejmuj sie jakas glupia baba" ODRADZAM SKLEP BONI W BATORYM W GDYNI WSZYSTKIM
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bezczelne, zazdrosne baby. To ty się nie przejmuj - pamiętaj o kompleksie sprzedawcy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pomyślmy...
Idę do sklepu, kasjerka mnie kasuje, ja robię raban i obstaję przy swoim.

Teraz najlepsze - kasjerka zamyka kasę i idzie na przerwę. Ja wzburzony jej skandalicznym zachowaniem idę za nią do miejsca przeznaczonego na spędzanie przerw. Następnie podsłuchuję rozmowę z kierownikiem sklepu.
To się kupy nie trzyma..Ja bym szybciej obrócił się pięcie i obrażony wyszedł jak najszybciej. Do głowy by mi nie przyszło śledzić i podsłuchiwać po takich zakupach kasjerkę..
Druga sprawa - cze w BOMI kierownik ma jakąś plakietkę czy coś co mogłoby potwierdzić, że to jest właśnie kierownik?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
najzwyczajniej w swiecie poszlam wybrac inna kawe, przy okazji stala obok mnie kasjerka z kierowniczka, o czym poinformowala mnie kasjerka , ze to jest kierownik sklepu, wtedy szybko sie oddalily , gdy mnie zobaczyly , kpw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no bo glupia baba jestes
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kasjera też człowiek!

Faktycznie nie one kleją ceny to czemu do niej się przyczepiłaś? Trzeba było od razu do kierownika iść, przecież to nie jest wina kasjerki, że na markecie jest burdel.. Trochę wyrozumiałości ludzie ;/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry