Widok

" KINO" ????

Coś mnie podkusiło i po długiej przerwie wybrałem się do " Alfy" na kolejny film 007....Bilety zarezerwowałem przez internet (bajka) problem w tym że przez cały proces rezerwacji ani przez moment nie pojawiła się informacja ile mam zapłacić za zamawiane bilety...(podaje w tym czasie swoje imię i nazwisko,telefon i adres e-mail)...Kolejna niespodzianka ...najpóźniej 30 minut przed seansem musze odebrać zamówione bilety bo przepadną (jak sie okazało wolne miejsca były więc dramatu by nie było) ale na sale konową można wejść na 5 minut przed rozpoczęciem "filmu" bo kolejne 25 minut to próba słuchu i różne reklamy dla idiotów....zapłaciłem za film a tu taka niespodzianka ...reklamy w gratisie...czy można unknąć oglądania reklam...w końcu bilet jest na film i o reklamie nie ma tam ani słowa...?! I jeszcze jedno ....aby odebrać zarezerwowane bilety trzeba stać w kolejce po popcorn ....wszystkie kasy serwują to super jadło a zapach kukurydzianego żarła jest delikatnie pisząc nieznośny...śmierdzi wszystko...
Dla mojej kolejnej wizyty w kinie (ALFA - Gdańsk) Zdecydowane NIE !!!!Nawet jak będzie promocja za 1zł....
.... rok urodzenia ....że niby dziadek ....ślepy i głuchy...błędne myśleni
Moja ocena
obsługa: 2
 
repertuar: 4
 
nowości: 4
 
komfort: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W każdym kinie trzeba odebrać wcześniej rezerwację żeby nie przepadały dobre miejsca jak ktoś zamówi a się nie pojawi - to żadna wada. Kino jest w centrum handlowym o kilku poziomach i nie musisz stać w miejscu pol godziny jak nienormalny, możesz się przejść na kawę, pooglądać witryny sklepowe albo zawczasu iść do toalety i wrócić do kina z 5 minutowym spóźnieniem to unikniesz reklam skoro Cię tak irytują. Mnie reklamy nie przeszkadzają chyba że są naprawdę dużo za głośno. Zapach popcornu większości ludzi kojarzy się pozytywnie więc twoje narzekanie jest bezsensu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy rzeczywiście ....haha...

Nie sikam na zapas ....raczej wtedy kiedy taka potrzeba powstaje...z tym ogladaniem witryn również pudło (koleżanko) ...mam notoryczny brak chęci wpatrywania sie w witryny...do kina idę na film,do szaletu sikać a do piekarni po chleb...tak już mam ....nie uważam równiez że ktoś kto nie pije kawy oraz nie korzysta z toalety przed seansem jest nienormalny....życzę dalszej owocnej służby w szeregach pracowników kina ....to nie przypadek że ktoś całkowicie postronny chce mi zorganizować czas oczekiwania na film co do minuty ....Mimo wszystko pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie jestem pracownikiem kina miłośniczko teorii spiskowych. Uważam, że nie jest normalne stać w miejscu pół godziny kiedy jest się w galerii handlowej i ma się tyle ciekawych bodźców wokół siebie ja idę na ciastko do sowy albo pooglądać gazety do empiku albo do sklepu tchibo i zawsze mi szybko czas leci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W każdym kinie są reklamy na początku seansu, w każdym jest popcorn, więc i zapach popcornu jest jego nieodzowną cześcią. Jezeli to komuś tak bardzo przeszkadza, to po cholerę się tam pcha? A cena biletu jest stała dla każdego filmu, trzeba było sprawdzić na stronie internetowej.

Kup Pan sobie film na DVD (zwykle są nie dużo droższe od biletu do kina) i obejrzyj na spokojnie w domu, jak jest Pan taki wygodnicki :P .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry