Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksander Twardowski - opinia Doskonała współpraca, krótki czas wykonywania zlecenia, żadnych problemów z...
~Aleksander Twardowski
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Symulator Biznesu - opinia Współpracujemy od lat z Karolem i jego firmą, mogę potwierdzić ich solidność...
~Symulator Biznesu
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Jarek www.neometal.pl - opinia No fajnie to wyszło, świetny kontakt, zaangażowanie, finalny efekt. Dobrze...
~Jarek www.neometal.pl
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2023

EKO-HELP Katarzyna Dybiec - opinia wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę kmprojekt, współpraca z...
~EKO-HELP Katarzyna Dybiec
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

INFO-serwis andrzej Kamiński - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością mogę polecić firmę KmProjekt Karol Diwan. Pełen...
~INFO-serwis andrzej Kamiński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Przedsiębiorstwo Żeglugowe "Blues" sp. z o.o. - opinia wątek zamknięty Firma kmprojekt to fachowość ,kreatywność i jakość usług na najwyższym...
~Przedsiębiorstwo Żeglugowe "Blue
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Towarzystwo Inwestycjne investing www.investing.com.pl - opinia wątek zamknięty Firma KMprojekt Karol Diwan profesjonalnie i terminowo wykonała zlecone przez...
~Towarzystwo Inwestycjne investin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Sławek - opinia wątek zamknięty Wszystko zostało wykonane tak jak ustaliliśmy. Świetny kontakt z Panem...
~Sławek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Maja Marć - opinia wątek zamknięty Nasz staż współpracy z firmą KMprojekt mówi sam za siebie. Jesteśmy razem od...
~Maja Marć
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Patrycja Brendler biżuteria autorska - opinia wątek zamknięty Dzięki profesjonalnemu podejściu, ogromnej kreatywności i zaangażowaniu -...
~Patrycja Brendler biżuteria auto
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Zwykle nie mam w zwyczaju pisania opinii, jednak współpraca z kmprojekt tak...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Współpraca podczas tworzenia materiałów...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Wspaniałe podejście do klienta i kreatywność wątek zamknięty Ludzie zaangażowani w projekt, uważnie słuchają potrzeb klienta i zamieniają...
~a.grońska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry