Widok

KMZB

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, zgłaszajmy problemy które nas dotyczą, może pomyślą o posterunku, myśle że jest potrzebny
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9
popieram słyszałem że Policja jest rozliczana z tego co kwartał, im więcej zgłoszeń tym więcej patroli
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Niech mi ktos wytlumaczy dlaczego ktos zaznaczyl kciuk w dół ? Pomysl naszego bezpieczenstwa , inicjatywa mieszkanca a jakiemus pajacowi to sie nie podoba ? Moze ten ktos to zwykly nieuczciwy zlodziej ... dziwne ludzie
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ja tam stale sobie klikam na geoportal i mamy pożądek na familijnym :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Szeryf z familijnego znaleziony. Zostaw tę mapkę i łap za słownik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

napisze Ci tak: głupiś
prędzej mieszkancy się złożą na firme ochroniarską, która będzie pilnować porządku niż powstanie tu komenda
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
nic to nie daje, zgłaszałam, dołączyłam zdjęcia i nic :( sytuacja nie poprawiła się
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Policja ma w d... Tą mapę. Zgłoszenia, które wstawisz zazwyczaj zmieniają status na niepotwierdzone mimo zdjęć itp
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na imbirowej pomogło, przez zgłoszenia jakoś nauczyliśmy sąsiadów parkować, na Pszennej z prędkością słabo to działa chyba za mało zgłoszeń
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zdjęcia nic nie dają, w jedności i ilości siła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

to zależy gdzie.... niektórymi miejscami mocno się interesują... ale tymi niewygodnymi wydaje mi się, że się nie kwapią. sama zgłaszam wiele problemów i widzę, że tylko część jest rozwiązywana.... neistety te dotyczące prędkości to walka z wiatrakami...w najgorszym wypadku postawią 10 znaków 5 muld i tyle... bo patroli im się już nie chce wysyłać jak i tak każdy każdego informuje światłami i nagle wszyscy grzecznie jadą.
Jednakże wydaje mi się , że w niektórych sprawach są pomocni..... 30 zgloszeń pomogło załataniu kilku dziur :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak sobie myślę, ludzie z osiedla familijnego którzy kładą kostkę na drugi samochód , czy robią to legalnie ? przecież raczej nie mają wykupionego tego terenu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

maja prawo Panie . maja bo to ich teren !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmmm..... ciekawe , czy mają to zapisane w akcie notarialnym . W to wątpię .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jaka zawiść haha. Wszystko jest w aktach oczywiście. Jestesmy wlascicielami gruntow wiec robimy co chcemy w obrebie naszych dzialek :) co za ludzie tu mieszkaja byle sie do kogos o cos przypierdzielic :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

W aktach zapisane jest dokładnie co do metra ile ma być powierzchni bez betonu. Gdyby przez przypadek jakiś urzędas sprawdził kilka ( posesji) to cha..cha.. pozamiatane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiatowy Inspektor Nadzoru budowlanego nie ogarnia "zgłoszeń" od sąsiadów. Sam pracy sobie nie szuka, więc jeżeli kiedyś do kogoś inspektor przyjdzie to tylko dzięki "sąsiadom". Po za tym nie regulują kwestii powierzchni biologicznie czynnej "akta". Dokładnie jest to zapisane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, który dla Banina obowiązuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gonimy Sopot :) nasze Banino ma około 230 zgłoszeń, sopot 350 kościerzyna 250, beka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żukowo 16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To świadczy ilu mieszkańców ma Banino, 230 to i tak mało jak na naszą prężnie rozwijającą sie wioseczke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co by było gdyby każdy z mieszkańców raz klikął, armagedon 10000, wygrana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To oznacza, że jesteście nieźle pier**lnieci :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie to samo pomyślałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha armagedon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabłysnąłeś,ale nazwa winnego nie ta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że to ważne, co wam szkodzi wskazać miejsca zagrożeń, dbajmy o nasze bezpieczeństwo, szkoda że nie ma zakładki złodziej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry