Widok
KOMUNIKACJA W KOLECZKOWIE
Witam mieszkańców Koleczkowa.
Chciałabym zapytać jak można dostać się do Koleczkowa z Chyloni ?
Wiem, że nie ma żadnego autobusu, poza 191. Może w sezonie jeździ chociażby jakiś prywatny busik. Proszę o informację. Dojazd z Chyloni zajmuje mi 1,5 godziny. Przy dobrym połączeniu. Pozdrawiam
Chciałabym zapytać jak można dostać się do Koleczkowa z Chyloni ?
Wiem, że nie ma żadnego autobusu, poza 191. Może w sezonie jeździ chociażby jakiś prywatny busik. Proszę o informację. Dojazd z Chyloni zajmuje mi 1,5 godziny. Przy dobrym połączeniu. Pozdrawiam
Nie wiem,czy tylko ja to pamiętam,ale dawno temu( na pewno w połowie lat 70-tych) jeżdziły autobusy z Chyloni do Koleczkowa.Nie wiem,dlaczego je zlikwidowano,ale z całą pewnością obecnie bardzo by się przydały:) Mogły by dla nas,mieszkańców Wiczlina,ale również dla mieszkańców Koleczkowa,zajeżdżać na pętlę autobusu 170 na Wiczlińskiej.Nam ułatwiło by to połączenie z SKM-mką w Chyloni,a Wam całkowicie poprawiło by wszelkie połączenia.Powalczcie,a ja się przyłączę:):):)Pozdrawiam
Mieszkam w okolicy pętli 17o na Wiczlinie i od lat mam nadzieję na choćby jeden nocny autobus.Rozmawiałam w tej sprawie z radnymi,z ZKM i nic:( Jesteśmy skazani na nocne TAXI ,które może człowieka zrujnować:(
I wiecie co?Wcale się nie dziwię,że tylu kierowców prowadzi samochody po jakimś drinku...przecież jakoś muszą dostać się domu!
I wiecie co?Wcale się nie dziwię,że tylu kierowców prowadzi samochody po jakimś drinku...przecież jakoś muszą dostać się domu!
Interesuje mnie jakie realne zainteresowanie mieszkancow bylo by w
uruchomieniu np dwoch busow na linii Koleczkowo, petla Wiczlino i Gdynia Chylonia - dworzec. Jakie schody trzeba by zaliczyc w Gminie w celu urealnienia pomyslu. Dalo by to realnie jakies 6 miejsc pracy pod warunkiem stalosci linii, uczciwej dostepnosci do istniejacych przystankow, realizacji dowozow dzieci do np klubu malucha, przedszkola, szkoly itp. Jak dobrze pamietam a bylem wtedy na etapie budowy domu czyli lat temu iles, to do Chylonii jezdzil Mercedes Bus ale przestal - tez lat temu iles. Komu to przeszkadzalo?
Bede wdzieczny za Panstwa wypowiedzi i sugestie. Mieszkam w Koleczkowie jakies dziesiec lat a do dzis pamietam wyprawe po odbior samochodu z warsztatu na Pustkach Cisowskich - cala droge odbylem piechota - dobrze ze z gorki.
uruchomieniu np dwoch busow na linii Koleczkowo, petla Wiczlino i Gdynia Chylonia - dworzec. Jakie schody trzeba by zaliczyc w Gminie w celu urealnienia pomyslu. Dalo by to realnie jakies 6 miejsc pracy pod warunkiem stalosci linii, uczciwej dostepnosci do istniejacych przystankow, realizacji dowozow dzieci do np klubu malucha, przedszkola, szkoly itp. Jak dobrze pamietam a bylem wtedy na etapie budowy domu czyli lat temu iles, to do Chylonii jezdzil Mercedes Bus ale przestal - tez lat temu iles. Komu to przeszkadzalo?
Bede wdzieczny za Panstwa wypowiedzi i sugestie. Mieszkam w Koleczkowie jakies dziesiec lat a do dzis pamietam wyprawe po odbior samochodu z warsztatu na Pustkach Cisowskich - cala droge odbylem piechota - dobrze ze z gorki.