Widok

KONSERWATOR / PRACOWNIK TECHNICZNY

Treść ogłoszenia z dn. 23.11.2017r.: Konserwator/Pracownik techniczny
Nowo otwarty Hotel Błękitny Żagiel*** w Gdyni poszukuje pracownika technicznego-konserwatora na pełen etat.
Dla uściślenia treści tej oferty należy również podać informację, że pod pełną opieką techniczną będzie też drugi
obiekt hotelowy (Hotel MORSKI*** w Gdyni Chwarznie )-czyli nie jeden, a Hotele dwa.
Druga ważna chyba informacja to, że poszukują już kolejnego Konserwatora/Pracownika Technicznego w okresie niespełna 3 miesięcy...
Nowo otwarty hotel, a z tego co wiem to jest bardzo duża rotacja pracowników począwszy od pracowników recepcji,kuchni i restauracji do konserwatorów włącznie....Mój kolega tam pracował na samym początku ale odszedł. Trochę to dziwne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam już chyba pół trójmiasta pracowało.
Myślą że za 2 tysiące będą mieli hydraulika, elektryka, stolarza, ślusarza i budowlańcy w jednym
pod telefonem, dostępnego 24/7, oczywiście nie ważne czy niedziela czy sylwester, oczekują że przy będziesz na wezwanie po godzinach, własnym atutem, gdziekolwiek jesteś :D
I najlepiej z własnym sprzętem bo nie mają. Do tego co kilka miesięcy zmienia się manager i zmienia ustalenia. Cyrk na kółkach, problemem są dziwni właściciele którzy nie potrafią ogarnąć bajzlu i mają węża w kieszeni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trochę trwało,a popytałem trochę ludzi aby nie pisać bzdur w tym wątku. Faktycznie oferują tylko około 2 tysiące na rękę i dają umowę o pracę . Uwaga, bo w Hotelu Błękitny Żagiel nie ma jak na razie żadnego Managera Hotelu....Czyli chyba jest tak, że kto pierwszy wstanie i (przyjdzie do pracy), ten rządzi...Rotacja pracowników faktycznie jest bardzo duża, a ogólna atmosfera najlepsza nie jest. Do tych wymienionych 5 odrębnych etatów przez ~KOCIO: dodatkowo jeszcze "przewidziane" jest wykonywanie prac porządkowych na zewnątrz. Czyli łopata+śnieg, grabie+liście+miotła i kosiarka + trawniki. Ponadto kłania się jeszcze etat "małego" zaopatrzeniowca i koordynatora d/s serwisów zewnętrznych.Ogólnie więc idealny kandydat to ma być taki Super Hausmeister za 3 euro na godzinę i dyspozycyjny 24/7 jak ustalił KOCIO. Fatalnie. Szukam dalej "podobnych" ofert.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabi Są
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli to prawda co piszecie, to ten hotel dołączy do klubu wiecznych poszukiwaczy pracownika. Problem w tym że zawsze znajda jakiegoś Mietka z pod Żabki na krótki okres, potem następny i następny, i tak będzie sie kręcić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Tak na to wygląda, Znów pojawiły się ogłoszenia "zatrudnię" { recepcjonistka/recepcjonista} fajne bo jest informacja, że po okresie próbnym będzie umowa o pracę ! A okres próbny to jak ? Bez umowy ? Czy na umowę/zlecenie ? Nie ma informacji za ile taka praca. Jeżeli chodzi o to drugie stanowisko :{Konserwator Obiektu Hotelowego} to już poszukiwany jest przez CBOP/ w żargonie osób bezrobotnych zwany "interpolem"....Oferta ma numer StPr /17/4312 z 7.12.2017r.- i zawiera już dane za ile. Oferują 2200 zł/Bruto co daje około 1600 zł na rękę. Nie ma natomiast informacji, że etat przewiduje pracę w dwóch obiektach hotelowych, wymagana też jest pełna dyspozycyjność (24/7) i posiadanie własnych narzędzi. Jest też ciekawy zapis w zakresie obowiązków jak prace remontowe, wykończeniowe. Nowo otwarty hotel, a już remonty i jakieś prace wykończeniowe ??? Czyli nie skończone są jeszcze prace podstawowe/ budowlane, hydrauliczne, elektryczne, malarskie-murarskie/- przez wykonawcę ??? Ostrożnie z tą ofertą gdyby znalazł się ewentualny "wolontariusz"...Na brak zajęć to narzekać nie będzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy to faktycznie prawda co piszesz bo nie wydaje mi się żeby ktoś był aż tak bezczelny i proponował 1600zł i za to oczekiwał dobrego fachowca i dyspozycyjności 24/7. Na pewno jest coś jeszcze pod stołem. Ja to widzę następująco:
Jeżeli ktoś ma fach w ręku i jest złotą rączką to wyśmieje taką ofertę bo na samych usługach u sąsiadów i znajomych zarobi więcej.
3000 netto za pracę 8h/dzień + 150zł za każdy wyjazd po godzinach pracy, jeśli dojazd prywatnym samochodem z własnymi narzędziami to jeszcze ryczałt na paliwo i wynajem narzędzi, do uzgodnienia.
Ok, teraz możemy usiąść i zacząć rozmowę.
P.s Taką ofertą powinie zająć się prokurator bo to jest jawna próba znalezienia i uwiązania niewolnika a niewolnictwo jak wiemy jest karalne. Tyle z mojej strony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszę prawdę. Kolego wpisz sobie w kompie www. pupgdynia.pl W zakładce ofert pracy klick na 3 stronkę i masz. Oferta ma numer taktyczny StPr/17/4312 z dnia 7.12.2017 r. Powodzenia w analizie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do :VIN Ależ nie jest tak !Tu prokurator, inspekcja pracy i ojciec dyrektor nie ma nic do roboty. To jest jak najbardziej w 100% legalna oferta pracy. Tylko od Ciebie lub innego fachowca zależy wyłącznie czy "połknie haczyk" czy tego nie zrobi...Oferta jest przejrzysta bo przewiduje pracę na 5-6 odrębnych etatach ( hydraulik, elektryk, stolarz, murarz-malarz, zaopatrzeniowiec i Bóg wie co jeszcze?)-jak stanowi charakterystyka tego wyjątkowego stanowiska potocznie zwanego konserwatorem- "złotą rączką". Wiadomo, że hotele funkcjonują 24 h x 365 dni w roku, więc i awarie mogą się zdarzyć o każdej porze dnia i nocy w weekendy i dni świąteczne także. Można wziąć pracę za 12,50 zł Brutto na godzinę=2200 zł.Brutto/mc ( to nie całe 3 euro Brutto/godzinę) i być bardzo zadowolonym. Wolny kraj-wolny rynek...Swoją drogą to bardzo niskie wynagrodzenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak w Błękitnym Żaglu ale w moim hotelu przewinęło się kilku "konserwatorów", z czego co drugi był alkoholikiem, nie przychodził do pracy bo zachlał. No halo - oni mają zarabiać po 20 zł netto/godzinę? Z tego co wiem, w branży jest trudno o porządnego fachowca choćby z tego względu... my mamy teraz firmę zewnętrzną, płacimy dosyć grube faktury ale przynajmniej robota jest zrobiona...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

do góry