KOS na Widelcu

Restauracje

Gdańsk, Tkacka 27/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Restauracja bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie pod wieloma względami: ładny...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Pysznie wątek zamknięty Świetnie położona restauracja, ponieważ nie trzeba iść nie wiadomo ile z...
~Mac
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

porażka wątek zamknięty Dobre w tej restauracji jest tylko PIWO. Zamówiłam pizze: PROSCIUTTO -...
~marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Uwaga na zamówienia z Groupon wątek zamknięty Właśnie miałam przyjemność odwiedzić resauracje Sapore. Po pierwsze zbyt...
~Iga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Poprawnie wątek zamknięty Jedzenie jest poprawne w takim stopniu w jakim sam bym je zrobił w domu w 20...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Najlepsza włoska restauracja w trójmieście!! wątek zamknięty Miałam przyjemność odwiedzić restauracje Sapore kilka dni temu ze znajomymi....
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Lekkie rozczarowanie wątek zamknięty Dobre opinie o tej restauracji podniosły jej poprzeczkę przed pierwszą...
~Ally
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty Kulturalna obsługa i doskonałe jedzenie. Polecam wszystkim miłośnikom...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

rodzinny obiad wątek zamknięty przyjemna restauracja, włoskie menu o dobrze zbalansowanych smakach; wyraźnie...
~grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Pyszna pizza rewelacyjne jedzenie wątek zamknięty Najlepsza pizza jaką jadłem w Trójmieście
~Sikor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Mistrzostwo Świata wątek zamknięty Wspaniale miejsce. Cudowne jedzenie, prawdziwie włoskie, miła obsługa,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Wspanale jedzenie tworzone z pasja... wątek zamknięty Od pierwszego kesa czuc, ze karta tworzona byla przez osobe z pasja....
~asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

pizzzza wątek zamknięty Świetna cienka pizza i steki z grilla!
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

bardzo dobra włoska kuchnia wątek zamknięty Gratulacje za odwagę aby serwować prawdziwą włoską kuchnię, bez ulepszeń dla...
~Oliwier
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Fajnie wątek zamknięty Bardzo fajny klimat, pyszne jedzenie i wygodna kanapa. :-)
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

saporeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wątek zamknięty swietne miejsce! Naprawdę zaskakujące smakiem! Jedzenie jest bardzo dobre,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Smak - jak we Włoszech wątek zamknięty Makaron rewelacyjny, pieczywo wypiekane na miejscu, to się czuje, kawa...
~Marianna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry