~kos
178.182.230.*
(11 lat temu) 11 września 2014 o 11:38
witam.
Mam pytanie odnośnie nowej hali:
czy jest możliwość korzystania z siłowni przez osoby niebędące uczniami...już dawno :)
Może są chętni na uczęszczanie wspólnie na siłownie (kobiety)
0
0