Widok

KP - ocena

Jestem zachwycona i ze spokojem oddaje dziecko do Mondo. Rodzinna atmosfera, darmowe wycieczki, wspaniały ogród to tylko nieliczne atuty. Dziecko wiele się uczy, rano chętnie idzie do przedszkola. Panie dyrektorki to wspaniałe i empatyczne osoby. Zawsze otwarte na rozmowe. Bardzo indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Podobno wspaniale drapią po pleckach na relaksie :D Moje dziecko ciężko zabrać z przedszkola. Uwielbia dzieci i spędzanie czasu na powietrzu ( w każdejej pogodzie).Zmieniła się w ciągu roku, potrafi mówić o swoich emocjach i wyrazić swoje zdanie. Cena w porównaniu z innymi placówkami jest bardzo atrakcyjna.Polecamy serdecznie Mondo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hahaha..."otwarte na rozmowę"...tak, może i z grzeczności wysłuchają co mają rodzice do powiedzenia, ale i tak robią po swojemu, zgodnie ze swoją sztywną wizją, klient ma płacić i niczego nie oczekiwać. Nawet wśród rodziców krążyło powiedzenie, że ich podejście "to kompletny beton". Świetnie, ze córka potrafi wyrazić swoje zdanie, oby nie za bardzo - bo będzie temperowana staroświeckimi metodami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mondo Montessori

B - ocena (3 odpowiedzi)

Moje dziecko chodzi do Mondo prawie od samego początku istnienia przedszkola. To miejsce gdzie z...

do góry