Widok

KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
wczoraj w godzinach wieczornych we wrzeszczu widziałam tęcze .... jade tramwajem a tutaj z ziemi wychodzi niesamowicie rozswietlona tecza... za nią druga jasniejsza... widok cudowny ale w tramwaju tylko ja i mały chłopczyk usmiechnęlismy się na jej widok... i pomyslałam ale smutno... i co ... wysiadam i na przystanku dziewczyna ... niech pani spojrzy i poprawi sobie humor -jaka ładna tęcza- tez była pod wrażeniem... nawet mi nie przeszkadzało że szła przede mną i paliła .. a dymu nie znoszę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja widziałam ;-)))))))
Uwielbiam tęczę...taką wyraźną...aż by się chciało na nią wskrabać, by potem zjechać na drugą stroę :-))
pozdrawiam
a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja widziałem, również we Wrzeszczu... i widziałem jakiegoś szczęśliwego golasa biegnącego tęczą... a to była szczęśliwa :-))))))
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nooo... czy ty za dużo nie widziałeś? ja chętnie , ale gdzie jest jej początek ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Twoim serduchu :o)))
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...byłam we Wrzeszczu a nie widziałam...heh
...czy na końcu tęczy jest garneki ze złotem...albo chociaż optymalny krasnal?...heh
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj też była tęcza i było pięknie.

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tiaaa, też widziałam.... tak się zapatrzyłam, że o mały włos nie spowodowałam małej stłuczki.... no, bo w końcu mokro było....
No, ale facet z samochodu, w który o mało się nie wbiłam nawet był spokojny.... tylko tak dziwnie, jakby z lekkim politowaniem, czy rozrzewnieniem na mnie spojrzał...heh... ciekawe czemu?? :)))
Pozdr.
Zuzka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

kto z was poznal kogos z forum ogloszenia towarzyskie sex bez zobowiazan???? tylko szczerze... (75 odpowiedzi)

tak jak w tytule kto z Was poznal kogos kozystajac z ogloszenia sex bez zobowiazan lub szukkam...

Czy feromony działają (78 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

czemu faceci zdradzaja? (128 odpowiedzi)

no własnie czemu?co wam jest brak w kobietach swoich partnerkach?jak mozna z taka premedytacja...

do góry