Widok

KUPIE SUKNIE ŚLUBNĄ

Wesele Temat dostępny też na forum:
czesc dziewczyny jestem zainteresowana kupnem sukni ślubnej w rozmiarze 38 na 164, a moja przyjaciółka 36/38 wzrost podobny, gdybyście coś mialy to proszę o fotki i cene na maila oraz namiary gdzie mozna przymierzyć, slub mam w lipcu wiec do konca marca chcialabym miec juz sukienke kupioną, pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madzia a wiecej konkretow? biala czy ecru, jednoczesciowa czy z gorsetm, raczej prosta czy bardziej strojna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry