(19 lat temu) 22 marca 2007 o 15:13
:))))kiedyś ją na targach wypatrzyłam, potem mierzyłam, potem o niej zapomniałam, dziś przymierzyłam jeszcze raz i okazało się, że ok:)))
tylko szkoda, że tej fotki nie zrobiłam:(((ale widziałaś mnie i wiesz jak mogę w niej wyglądać:)))
0
0