Widok

Kalendarz imprez.

Już czas na kalendarz imprez w 2003 roku. Kalendarz taki pozwoli zaplanować urlopy i treningi dla wielu ludzi, poza tym my organizatorzy unikniemy nakładania się imprez w tym samym terminie. Znam już kilka terminów:
-koniec lutego 2003 Lion Winter Challenge, www.kompas.gda.pl
-początek kwietnia 2003 Mini Adventure Trophy, www.wawel-ol.krakow.pl
-25-27 kwietnia 2003 Harpagan-25, www.harpagan.gda.pl
-początek maja 2003 Adventure Trophy, www.wawel-ol.krakow.pl
-koniec czerwca 2003 eXtreme triathlon, www.kompas.gda.pl
-18-19 lipiec 2003 Ekstremalny Rajd Trzech Orłów, www.rajd3orlow.pl
-29-30 sierpień 2003 Ekstremalny Rajd Orła Bielika, www.orzelbielik.pl
-17-19 październik 2003 Harpagan-26, www.harpagan.gda.pl
Nie na wszystkich stronach są już aktualne informacje, ale będą prawdopodobnie za kilka lub kilkanaście dni. W tym roku kalendarz taki był na stronie www.wawel-ol.krakow.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strona Rajdu Trzech Orłów na razie milczy...czy to te zawody w Szczecinie, o których mówiłeś mi w Pucku?
k (krzysiek rąpała)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie przeprosiny błędnie wpisałem adres: www.rajd3orlow.szn.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem na czym stoje, juz nie musze klikac :o) Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprawka adres Rajdu Trzech Orłów to www.rajd3orlow.szn.pl
Rajd jest młodszym bratem Bielika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz poprawiłem :o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z Mamutem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Wiechor.

Pozdrawiam Ciebie serdecznie i mam nadzieje ze maczasz w tej imprezie swoje palce, pomysły itp. Wtedy jest szansa na cos udanego (oczywiscie nie urazajac organizatorow i pomyslodawcow). Szkoda ze z powodu pracy pozbawiajacej mnie mozliwosci organizacji takiej imprezy oraz rozbudowanego kalendarze imprez na orientację w wojewodzwie sam nie robię takiej imprezy (sam pragnalem zorganizowac takie cudo jusz ladnych pare lat temu) ale dobrze ze ktos zajal ta pustke w szczegolnie pieknych i dosc miejscami ekstremalnych (oczywiscie okolice gdanska miejscami mnie bardziej przerazaja) puszcz okoloszczecinskich. Nie wiem czy pamietasz Wiechor nasza rozmowe. Caly czas czekam na spotkanie. Pozdrawiam wszystkich i zycze udanego oraz szczesliwego a przedewszystkim pelnego sukcesow 2003 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Harpagan pieszy i rowerowy w jednym. Outdoorowców namawiam na Oudoormana w Dolinki Krakowskie-koniec marca, : www.wawel-ol.krakow.pl. Wygląda to zachęcająco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0