Widok

Kalinowa II

Kalinowa II Temat dostępny też na forum:
Szereg domów przy ulicy Kalinowej powstaje w dzielnicy o rozbudowanej infrastrukturze i kameralnym charakterze. Do punktów handlowych, usługowych, szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia można dojść na piechotę, a przez kładkę pieszą nad obwodnicą także do rozbudowanego węzła handlowo-usługowego oraz przystanku PKM Kiełpinek.

Sąsiedztwo obwodnicy zapewnia szybki dojazd w zasadzie do każdej ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opóźnienie Dewelopera

Witam zainteresowanych.
Czy coś wiadomo na temat barku pnb ?
termin realizacji miał być na I Kwatał 2021r, teraz deweloper pisze nawet IV kwartał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W ostatnich dniach zostało wydane pozwolenie na budowę inwestycji Kalinowa II :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr

tzn nie 2021 a 2020;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

opóźnienia dewelopera

Przepraszam tak 2020
ale start podpisywanie umów deweloperskich miał się rozpocząć w grudniu,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałem, ze okolica jest przyjazna. Ciesze się, ze będę mógł tam zamieszkać Czy okolica jest bezpieczna? Czy wiadoma czy ta ścieżka nad zbiornik przejdzie jakiś remont? pozdrawiam sąsiadów!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karczemki jako takie są bezpieczne :)
A co do dojścia nad zbiornik - na pewno czekają nas zmiany w związku z budową "bajpasu kartuskiego" - w starym nasypie powstanie nowy wiadukt. Ale samo dojście ucywilizuje się pewno wtedy, gdy zapadnie decyzja o budowie przystanku Karczemki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głośna okolica

Bardzo głośna okolica, praktycznie parę metrów od obwodnicy przez to nieustannie słuchać ryk samochodów. Ekran dźwiękowy za bardzo nie poprawia sytuacji. Byłem o różnych porach i za każdym razem było słuchać irytujący szum.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

negatywny PR

Don Pedro widzę Twój negatywny komentarz w wielu inwestycjach tej firmy. Widzę, że robisz celowo negatywny PR.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ma racje że jest głośno. Wieczorem słychać każdy przjeżdzający samochod na obwodnicy a w dzień cały czas wrzeszczą bachory pod oknami. Do tego co jakiś czas startuje albo ląduje jakis głośny samolot ze aż trzęsie sie podłoga.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jest głośno, w pobliżu jest przedszkole no i place zabaw. Dzieci występują z tego co wiem wszędzie ;) Tak samo jak głośne pieski i pozostajace po nich nieczystości. Jest tez obwodnica- Zgadza się. Jeżeli komuś to wyjątkowo dotkliwie przeszkadza może wyprowadzić się na odludzie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Warto dodać że mieszkając przy samej obwodnicy śmierdzi spalinami strasznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ostatnio cuchnie szadułkami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Marcin

a Ty gdzie mieszkasz ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynajm

Witam. Czy będzie jakiś domek z szeregu na Kalinowej pod wynajm...? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry