Meble do kuchni i sprzęt agd dostarczyli ,zamontowali i podłączyli tak jak to było uzgodnione.Szybko i fachowo.Firma Kama ze Straszyna jest godna polecenia.Jestem zadowolona więc podaję ich adres www.kuchniekama.pl
10
~Anka
94.231.52.*
(15 lat temu) 11 lipca 2010 o 15:16
Ja także szczerze polecam. Zrobili mi szafę w sypialni bardzo szybko, dokładnie według życzenia, a kontakt z panami z firmy był samą przyjemnością.