Widok

Kamienica Francuska

Suchanino Temat dostępny też na forum:
Suchanino to dzielnica położona w niewielkiej odległości od centrum Gdańska. Miejsce, gdzie powstaje Kamienica Francuska otoczone jest zielenią. W okolicy znajdują się: przystanek autobusowy, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz przystanek autobusowy. Kompleks mieszkaniowy Kamienica Francuska składa się z pięciokondygnacyjnych budynków z garażami podziemnymi. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią windy. Dla wygody mieszkańców zaprojektowana została sala fitness oraz plac zabaw dla ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajny projekt

Lokalizacja jest świetna. Znam te okolice ,prezentacja jest prawdziwa i w prezentacji zachowane są realia. Budynek jest bardzo ciekawy. Podobają i siię balkony. Są cudownie...duże.
Poza tym sala do aktywnego wypoczynku. A także przyszłość osiedla zapowiada się ciekawie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szkoda tylko ,że plany mieszkań już nie są tak fajne

Co to za mieszkanie z "kuchnią" w formie jakiegoś zaznaczonego zlewozmywaka i lodówki wciśniętych w kąt pokoju dziennego. Każda nowoprojektowana kuchnia powinna mieć możliwość łatwego oddzielenia od salonu i reszty mieszkania. To powinno być wreszcie uregulowane odgórnie, przez prawo bo developerzy za bardzo przeginają w tym temacie.

Poza tym nie trudno zauważyć, że część sypialni sąsiaduje przez ścianę ze strefą dzienną sąsiada. To może być denerwujące w godzinach nocnych lub gdy po prostu będziemy chcieli się przespać a sąsiad będzie głośno słuchał muzyki lub oglądał telewizję.

Inna sprawa to tzw ustawialność pomieszczeń, relacje pomiędzy otworami okiennymi a wejściami do poszczególnych pomieszczeń, lub ścianami, itp.

Zaraz ktoś powie, że za taką cenę nie można więcej wymagać, otóż można. Kwestia dobrych chęci ze strony developera, projektanta i tego na co pozwala prawo / urzędy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

moze byc

takie plany to teraz norma
potrzeba drobnych zmian i wyjdzie calkiem ladnie
stary trik dodatkowa scianka dodatkowo placisz
lokalizacja faktycznie niezla
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmm ....
przejeżdżając wyglada ładnie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm ....
a przelatując - wprost cudownie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba nie rozumiesz założeń

kuchnia powinna w sumie mieć możliwość oddzielenia, ale wymogi inwestora są zazwyczaj jakie są. A, że projekt kuchni jest jaki jest, to projektuje się mnej więcej rozłożenie kuchni, jak dla mnie każdy i tak aranżuje sobie na swój użytek. Chodzi o małą ilość scianek - dla inwestora.
Ciekawe gdzie widziałeś budynki, w których pokoje dzienne stykają się TYLKO z pokojami dziennymi a sypialnie z SYPIALNIAMI.? Zresztą teraz to nie jest taka akustyka ścian jak dawniej- sąsiad chyba musiałby na cały regulator słuchać.
A jeśli chodzi ci o USTAWNOŚĆ pomieszczeń to mógłbyś/mogłabyś trochę to rozwinąć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Balkony faktycznie cudowne. Mozna będzie na nich odpalić grila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniano dodac.że wokoło jest zieleń ale ogrodow działkowych im.Dąbrowskiego i nie ma miejsca nawet na małą piaskownice!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

jest plac zabaw na terenie!

Na terenie inwestycji jest plac zabaw- piaskownica, huśtawki, i tzw ogródek jordanowski? - takie drewniane ze zjeżdżalnią i wspinaniem dla dzieci. Z tego co wiem montaż na wiosnę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zakończona?

skoro inwestycja jest ukończona w III kw. 2011 to dlaczego "podziwiamy" same wizualizacje? ...gdzie są zdjęcia zrealizowanego obiektu?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalizacja rzeczywiście dobra.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Remonty dla każdego @ WP pl

Remonty dla każdego @jan WP pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Remonty dla każdego.pl

Remonty dla każdego @ wp.pl 505960550
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry