Widok

Kamienice Malczewskiego

Kamienice Malczewskiego 1 i 2 Temat dostępny też na forum:
Kamienice Malczewskiego to zespół trzech budynków, które powstaną w rejonie ul. Malczewskiego i Sołeckiej w Gdańsku. W ofercie przewidziano lokale o pow. 39-47 m kw. (dwupokojowe), 56-59 m kw. (trzypokojowe) oraz 99 - 100 m kw. (cztero- i pięciopokojowe).

Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, zaś do lokali na piętrze duże balkony oraz tarasy w mieszkaniach na poddaszu.

Części ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

kamienice Malczewskiego

Witam
Czy ktoś kto kupił mieszkanie w Kamienicach Malczewskiego może napisać o swoich spostrzeżeniach na temat dewelopera, jakości materiałów budowlanych?Czy wiadomo ile będzie wynosił czynsz za m. Czy istnieje możliwość negocjacji z Allcon-em. Z tego co mi wiadomo każda z pań biura podaje różną cenę tego samego mieszkania.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam.

Kupiłem i jestem zadowlony. Obsługiwały mnie dwie Panie i podawały taką samą cenę. Negocjacje cięzkie, ale coś tam udało się utargować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

ja też kupiłem

Generalnie bardzo miła obsługa.Z tego co wiem to jeden z solidniejszych deweloperów.Negocjacje były możliwe na początku sprzedaży z całą pewnością bo coś tam urwałem;).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Te Kamienice Malczewskiego popsuły mi widok z okna. Mialam widok na zielone "górki" a teraz bede ogladac jak sloiki beda gotowac obiadki ze sloikow od mamusi w kuchnio-salonie. Masakra
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 86

Dobre :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

więcej szacunku

a ty słoik skąd jesteś z Wejherowa bo tak pieprzysz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

to fakt... dużo jest wynajmujących , ciagle brama otwarta, bo słoiki nie mają pilota
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieszć się tylko, że nie postawili wieżowca 17 piętrowego jak na Przymorzu. Budynki same w sobie są bardzo ładne i komponują się w architekturę tego miejsca. Ja nie narzekam...
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mam racje taki wiezowiec to dopiero koszmar, ale minmo wszystko trudno będzie sie przyzwyczaic do tego nowego widoku za oknem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
to lepij było jak stały slamsy,uwżam,że dzielnica na tym zyska ibędzie mniej pijaków
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
Co maja bloki do pijakow. Wcale ich nie bedzie mniej beda sie zbierac w innych miejscach a zwlaszcza pod sklepem w pawilonach kolo poczty.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

pijaków nie ubylo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Też kupiłem mieszkanie w Kamienicach Malczewskiego. Myśle, że będzie się dobrze mieszkało i sąsiedzi też "dopiszą"
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10

szkoda tylko że układ mieszkania taki jest jaki jest
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

budynek a najlepszy

rowniez nabylem mieszkanie w kamienicach, standard jak na polska deweloperke bardzo dobry. oby teraz sie dobrze mieszkalo ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Witam
Może czas pomyśleć o spotkaniu mieszkańców....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Witam sąsiada/sąsiadkę

W jakim celu owo spotkanie? Może na początek forum internetowe?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

I.B

Musimy pomyśleć o naszej "małej" wspólnocie...(póki co zobaczymy jak się spisze nowy Zarządca) Forum to dobry pomysł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

nabyłem w budynku b

Jeżeli chodzi o jakość wykonania i standard- dla mnie super.Jeżeli zarządca tymczasowy zachowa bieżący standard obsługi tym bardziej będę zadowolony.Odnosząc się do pomysłu z forum-pomysł ok chociaż z drugiej strony spotkanie bezpośrednie przyśpieszyłoby wymianę ewentualnych spostrzeżeń! I co ważniejsze chetnie poznam sąsiadów.Pzdr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

I.B

Witam
Co sadzicie o rozliczeniu za m-c marzec? Mam wątpliwości co do kwoty ( 60 zł) za sprzątanie klatki,terenu zewnętrznego oraz garażu- lekka przesada. ( jaki będzie koszt jak ogrodnik "wejdzie "?) Konserwacja windy( 18zl?) . No cóż.... Lista pytań do Masters już gotowa...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Macie Masters? Ta firme z Poznania ?

Kto jest w administracji ? Pani Magda C. czy pani Ola D. czy jeszcze ktoś inny ?
Oni zarządzają Waterlane albo zarządzali, dawno tam nie byłem. Z tego co pamiętam mieszkańcy Waterlane mieli sporo "ale" do ich stylu zarządzania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

B

Dostałem rachunek za marzec:) zdecydowana przesada jeżeli chodzi o usługę sprzątania ,wywóz śmieci oraz konserwację windy. Chyba będzie trzeba wystosować jakieś pismo do zarządcy - żeby przedstawił uzasadnienie w/w kwestii. Moim skromnym zdaniem należy wyjaśnić sprawę jak długo mamy płacić za wywóz kontenera (do którego również dorzucają robotnicy allcon)jeżeli zakończyliśmy remonty .Mam nadzieję, że nie będę ponosił kosztów aż remonty zakończą się w bud. c ?!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

watpliwosci

Sprzątanie faktycznie jest bardzo drogie. Do tego osobno trzeba płacić za sprzatanie garażu( paranoja). Temat nalezy poruszyc na zebraniu wspólnoty. Zagospodarowanie terenu zieleni zew. nie jest takie jak na folderach. Sztuczna trawa na skarpie i w ogródkach wygląda koszmarnie (a miały być piękne rośliny). Winda teoretycznie jest na gwarancji wiec serwis powinien byc swiadczony nieodplatnie.Zarządca chyba stawia pierwsze kroki w zawodzie bo nie do końca jest kompetentny.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

watpliwosci

w miesiącu lipcu zapłaciłem 95zł za sprzatanie, przeliczajac na liczbę mieszań na osiedlu wychodzi spora suma ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie masz racji

serwis wind zazwyczaj jest płatny przez użytkownika w tym przypadku przez wspólnotę. dokonywanie serwisowania jest warunkiem utrzymywania gwarancji - to tak jak z przeglądem samochodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

I co jeszcze...

Podobno Allcon chce obciążyć mieszkańców dodatkową opłatą za usługę ogrodnika, który ma zajmować się zielenią( koszt zapewne spory)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kamienice Malczewskiego

Rozważam kupno mieszkania w drugim etapie pod wynajem.
Czy ktoś może wie , jak kształtuje się rentowność? Czy wynajmę zimą?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Sprzątanie

Dostałam faktury za sprzątanie za m-c czerwiec, sprzątanie klatki schodowej jednego budynku + hali garażowej to koszt 818,00 x 3 budynki i hale to 2.454,00. Firma która wystawia fakturę za sprzątanie nie jest podatnikiem VAT więc Master dolicza nam jeszcze VAT w kwocie 564,00. Sprzątanie zewnętrzne i ogrodnik koszt 2.390,00. Razem to daje 5.408,00. Wydaje mi się że to dośc sporo pieniędzy. Master pod refaktury powinien dołączyc kopie oryginalnych faktur razem z wyliczeniem bo tylko wtedy mamy podstawy do zapłaty refaktury a tego nie robi - trzeba się o to upominac i czekac nawet do miesiąca czasu. Zarządca jest mało kompetentny.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

zgadzam się

Dokładnie rozliczenie opłat nie jest jasne. Były podejmowane rozmowy z Masters na ten temat i wymiana e-mail z księgową ale do dzisiaj nie ma odzewu Księgowa nie potrafii wyjaśnić skąd dana kwota w rozliczeniu. Płacimy ogromną cenę za sprzątanie klatek i terenu wokół tj. ogrodnika. Należy pomyśleć o tańszym rozwiązaniu i ewentualnej zmianie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czynsz

Jestem zainteresowany kupnem mieszkania w inwestycji malczewskiego_2. Ile wynosi u Was na osiedlu czynsz na m2 i ile wynoszą wszystkie pozostałe opłaty?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

o wieeeeeele za dużo głupie pytanie snobku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie polecam

Może ładnie wygląda z zewnątrz, ale w środku totalna fuszerka. Budowane byle jak, byle szybko.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie polecam

Trzeba się zastanowić, na prospektach i z zewnątrz wygląda ładnie, na plac budowy wejść nie można. Dopiero w trakcie odbioru wychodzi jakie są usterki, a jeszcze więcej wychodzi po jakimś czasie użytkowania. Później z firmą Allcon ciężkie rozmowy. Jak kupować to Panie do rany przyłóż, jak reklamacje to chamsie i bezczelne.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10

Fatalna jakość

Podwykonawcy wybierani są najpewniej według klucza: "jak najtaniej" - co przekłada się na fatalną jakość. Pracują tam ludzie bez kompetencji, którzy nad niczym nie czuwają. Liczy się tylko kasa i zysk. Dobro klienta jest dla Allconu na samym końcu. Dochodzenie swoich praw w trybie reklamacji, to droga przez mękę. Jak najdalej od nierzetelnego dewelopera. Przyszłym klientom zdecydowanie odradzam.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 21

Kamienice Malczewskiego 2

Czy ktos wie kiedy rusza budowa 2 etapu?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skąd cena?!

Skąd taka wygórowana cena??? Patrząc na okolice to strach wyjść z domu!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 21

Czemu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Proponuje pomyśleć przyszłościowo o drodze dojazdowej o jezdni na malczewskiego budujecie, używacie, niszczycie , a co z odbudową ???? Oprócz was są dotychczasowi mieszkańcy nie umilacie im życia a nawet nie przedstawiacie planów odbudowy tego co niszczycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jak mają się polubić dotychczasowi mieszkańcy osiedla z tymi nowymi???? Nastroje nie mają znaczenia????Beznadzieja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy mieszkaniec

Nie chcemy się z wami polubić:)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

my też nie, nawet w ogóle was nie chcemy, ani słyszeć ani widzieć , a jesteście i tymi waszymi kundlami za****acie naszą dzielnicę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mieszkam tam kilka miesięcy i ... osiedle/budynki fajne, gorzej z mieszkańcami... ci co mieszkają na parterach mysla, że wszystko im wolno... hałasy, imprezy, smierdzące grille...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

na parterze jak zwierzeta - mysla, ze sa w domku jednorodzinnym, halasowanie, spraszanie znajomych i imprezowanie, grille gazowe to skandal - okadzaja elewacje, stanowia zagrozenie. Ogolnie swiadczy to o kulturze tych ludzi - sposob w jaki sie zachowuja i jak traktuja innych.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

gazowe to pikuś... te węglowe z otwartym ogniem to dopiero koszmar
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tereska to ci z pięter myślą, że wszystko im wolno. Palą na balkonach śmierdzące papierosy i wyrzucają śmierdzące pety ludziom do ogródków, drą mordy na tych balkonach i wyrzucają z nich śmieci, po domach łażą w drewniakach i tupią jak stado słoni, robią imprezy aż cały sufit na parterze się trzęsie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

świetna okolica

urodziłem się w Gdańsku i wiąże mnie z tą dzielnicą dużo pozytywnych wspomnień. fajnie widzieć że ten obszar się rozwija bo ma ogromne możliwości - jest praktycznie w samym centrum no i jest tam baardzo ładnie. chętnie bym tam zamieszkał :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

dobra dzielnia

w końcu ktoś się nią zainteresował i postanowił zarządzić terenem ... osiedle wygląda pro bomba w końcu coś nowego ładnego
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bardzo fajne osiedle

ja polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

Hej, polecilibyście kupno tutaj mieszkania? Przeprowadzam się właśnie na stałe do Gdańska po pewnym czasie mieszkania na 2 domy i osiedle mi sie spodobało. Fajna, niska zabudowa, lokalizacyjnie świetne, estetyczne. Zastanawia mnie tylko, że ceny jak na gdański kosmos całkiem rozsądne. Czy chodzi tylko o tą brukowaną, dziurawą dojazdową ulice Malczewskiego czy może o coś innego?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

osobiście polecam

myślę że ceny mogą wynikać właśnie z okolicy... Jesteśmy praktycznie przy samym centrum, ale na dzielnicy wiele jest jeszcze do odrestaurowania i renowacji, nie tylko drogi. Nie mniej pewna jestem że za 10 lat mieszkanie w tym miejscu będzie 3 razy droższe bo wszystko się cały czas rozwija. A samo osiedle i jakość wykonania jest naprawdę ok
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Prawie 10 tys./m2

Czy faktycznie taka cena nieruchomości oddaje jej wartość czy jest ceną spekulacyjną? W przeciągu kilku miesięcy okaże się czy nowe ceny zostaną zaakceptowane przez klientów. Bliskość do centrum, niska zabudowa i wygląd osiedla z jednej strony przyciągają uwagę, ale z drugiej otoczenie osiedla mocno zniechęca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

mówi się W dzielnicy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

jedynie podejscie do gwarancji i reklamacji tragiczne
odradzam pod tym wzgledem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas usunęli usterkę po dwóch tygodniach

mimo że teoretycznie mają na to miesiąc, więc osobiście mam dobre wrażenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Śmieci nie są w ogóle usuwane i zalegają,walając się po całym osiedlu. Wiaty przepełnione, nie mieszczą się w nich wszystkie pojemniki, są tak pełne, ze nie ma gdzie workow wrzucić, trzeba trzymać w domu. Niektórzy mieszkańcy stawiają na chodniku...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem mieszkanką budynku obok Allconu na przeciwko Malczewskiego . Stoją tam 2 wielkie kontenery do którego z całej okolicy ludzie wrzucają odpady,podrzucają stare kanapy ,meble i wszystko co tylko da się tam za darmochę upchnąć .To jest dopiero koszmarny widok. Nie z znam w okolicy podobnego, drugiego takiego miejsca.Gmina powinna wyznaczyć wszystkim Wspólnotom miejsca na wiaty śmietnikowe i wtedy każdy płaciłby za swoje i tyle. My mieszkańcy starej dzielnicy nie dosyć że oglądamy takie widoki to jeszcze płacimy za innych. Pomóżcie nam to może Razem coś zdziałamy !!. Powodzenia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

balkony

wielki plus za balkony bo często mi ich osobiście brakuje w nowych projektach... i wcale nie chodzi o chodzenie "na dymka" tylko o możliwość np wypicia rano kawy na albo posiedzenia i pogadania przez telefon wieczorem w lato.
dorastałam w nowym porcie w bloku z balkonem i to chyba wywarło to na mnie taki wpływ, że bez balkonu mieszkania nie kupuję i basta! hihihi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Niski poziom mieszkańców

Buty, worki ze śmieciami, rowerki i inne graty- to właśnie znajdziecie na tych pięknych klatkach schodowych. Z prostakami ciężko walczyć. Są piwnice, balkony... ale cham w 100m2 i tak wystawi jakiś crap na zewnątrz.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2

Śmieci na klatce to nasza polska przywara

też mnie to irytuje, ale w poprzednim mieszkaniu sąsiadów miałem znacznie gorszych, więc staram się nie narzekać...
a rower (nie wiem czy wstyd się przyznać? na klatce sam czasem zostawiam bo tak po prostu wygodnie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Hej

Ham i prostak to ty, sądząc po formie wypowiedzinowobogaccy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Uuuu. Widać, dotknęło właściwą osobę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszka się super

Hej, nam mieszka się super, a bezwarunkowe jest to jak mamy wszędzie blisko i szybko. Nie narzekamy na sąsiadów i klatki...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18

Tez tak uważam ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Hej, czy okolica jest bezpieczna? Jest cicho i spokojnie szczególnie wieczorami? Jakieś plany co do remontu ulicy Malczewskiego?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

moim zdaniem bez auta strach wieczorem... na Malczewskiego dziwne typy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Poddasze

Ma ktos z was kupione moze mieszkanie na poddaszu? Zastanawiam sie czy nic nie bedzie przeciekać, czy wszystko zostało rzetelnie zrobione?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na poddaszu nie mam, ale wątpię...

Mało prawdopodobne, żeby na nowym osiedlu dach przeciekał. Tym bardziej że jakość wykończenia jest naprawdę OK. :) Polecam po prostu osobiście obejrzeć i na tej podstawie się zdecydować.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zalana piwnica

Wyszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na tym osiedlu ostrzegam przed usterkami, które wydają się niemożliwe do usunięcia dla Allconu.
Co najmniej od stycznia w budynku nr 12 (4 wg systemu dewelopera), w piwnicy cieknie woda.
To już prawie 4 miesiące i mam wrażenie, że drzwi do niektórych komórek lokatorskich nasiąknęły już wodą. Odnośnie ścian to kwestia czasu.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

ja mieszkam na parterze i jest masakra... w moim ogódku ciagle pety , śmieci... obok ciagle gościu kosi trawę, w budunku na przeciwko co kilka dni robią griila - węglowego - śmierdzący dym na pół osoedla ! zyć się nie da :( . O wyjściu na spacer nie mówię... nie ma po prostu gdzie... Na samego Malczewskiego droga koszmar i menelach nie wspomne... szkoda , bo zapowiadało się fajnie :( ze sklepami tez bieda...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

I jaki z tego morał? bo chyba nie jest to wina Allconu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

horror

Nie kupujcie tu mieszkania, pelno mieszkan na najem krotkoterminowy, zwozi sie bydło i zrobi z Waszego zycia pieklo. Policja nie pomoze, bo codziennie spokoj zakloca kto inny. Wrzaski, imprezy w srodku tygodnia, strach przed zwroceniem uwagi, awantury, ludzie, z ktorymi nie mozna sie porozumiec, bo nie mowia po polsku, otwarte drzwi w srodku nocy i krzyki, smieci zrzucane z balkonow i pety, pijanstwo pod Waszymi drzwiami, dzwiek walizek na kolkach 24h/dobe. Dramat, a administracja nic z tym nie robi! Jedynie sprawa w sądzie załatwi sprawę.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie kupować?, to co robić z kasą? Mieszkanie na wynajem, szczególnie krótkoterminowy, to nadal niezły biznes
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bardzo ciche i spokojne miejsce, a jednocześnie w samym centrum miasta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

to prawda i syf , imprezy z ogródków

w niektórych ogórdkach place zabaw dla wrzeszczącej dzieciarni
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamierzam kupić mieszkanie w kamienicach. Czy jest szansa na wynajem krótkoterminowy w okresie letnim a poza sezonem studenci? Jaki jest średni czynsz za m2?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

po roku zmieniam zdanie... beznadziejnie

Mieszkam od roku na tym osiedlu i niestety na poczatku byłem zachwycony : ładne budynki, dobra lokalizacja... teraz po roku zmieniam opinie:
1. Brak sklepów - tylko przy Kartuskiej żabki i sklepy rodem z PRL
2. Nie ma gdzie wyjść z dzieckiem na spacer : dziurawe ulice i chodniki
3. od maja do wrzesnia non stop przelatują nad osiedlem samoloty
3. Dojazd na osiedle - katarstrofa ! dziura na dziurze - już dwa razy wygieta felga i flak
4. latem smród z ogódków na partearach - grille !!!
5. Od rana koszenie w/w ogródków - hałas !!! czasem w sobote od 7 rano
6. no i... wysokie czynsze !!!
7. Pełne , wysypujące się śmieci ze smietników
8. sporo mieszkań na wynajem - w tym dobowy

szukam już innego miejsca do życia - tu jest średnio
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5

miało byc fajnie a jest mało fajnie

Osiedle wygląda ładnie, zadbane ale mieszka sie średnio :( dużó wynajmujących, imprezy , samoloty latające nad głową, śmierdzace grille
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

wielkie rozczarowanie - jestem na NIE

Ogródki powinny być zabronione przy blokach ! Rozumiem, że nikt nie chce parterów i jest to haczyk dla słoików żeby mieli kilka m2 trawkii ale jest to tragedia dla miekszkających nad nimi... otóż mieszkam na I pietrze a pode mną latem tego roku w ogródku wyrósł plac zabaw dla dziecka !!!! masakra... ciagle krzyki, piski... o grillu i smrodzie nie wspomne !
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli przeszkadzają Ci inni ludzie, to musisz wybudować dom na pustyni.
Polecam takim aspołecznym słoikom jak Ty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19

osiedle słoików

przyzwyczajenia tzw słoików sa widoczne na kazdym kroku... grille, graty na klatkach schodowych, graty w garażach, na miejscach postojowych ( wózki, sanki, rowery) , imprezy w domu ( od lat już sie nie robi imprez w mieszkaniach jak coś w knajpach) .... generalnie słoikowo
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

przeciez w halach garazowych przechowywanie rzeczy innych niż auto jest zabronione - przepisy przeciwpożarowe!

zgłosic to do administracji koniecznie !!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

pijaczki na około i tyle w temacie...

nie ma gdzie wyjść na spacer, sklepy daleko, dojazd do osiedla koszmar
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sołecka - same słoiki

Mieszkam na Sołeckiej i jest słoikowy kosmos - ciagle zepsuta brama wjazdowa na osiedle, graty w garażu, imprezy, syf na klatce - ewidentnie zostawiamy mieszkanie na wynajem i szukamy czegoś innego
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2
A kto ten syf robi ?? To wy mieszkancy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12
Mieszkancy tutaj to
brudasy.Czesanie psów na klatkach.Syfienie kosiarami wycjaganymi z piwnic, targanie wielkich donic na balkony i rozsypywanie piachu na korytarzu.Jest rowerownia to winda wyjeżdżają winda.Windy porysowane kolami.Trzepanie wycieraczek o balustrady.Wieczne remonty.Buty przed drzwiami.Nalecialosci ludzi z Mazur.To prawda czlowieka ze wsi wyrzucisz , ale wsi z czlowieka nie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

100% prawdy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

mieszkam od miesiąca i sam nie wiem...

szkoda, że nie poczytałem opinii przed zakupem mieszkania :(, rozumiem Sylwestem były imprezy ale ciagłe imprezy to juz pzresada - okazało się, że to 2 studentow wynajeło mieszkanie nade mna... na dodatek ciagle ktos sie myli i dzwoni domofonem w nocy :( . O drodze dojazdowej nie wspomne, zona z dzieckiem tez za bardzo nie ma gdzie wyjść na spacer...
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

W moim bloku nie ma mieszkań na wynajem - mieszka się cicho i spokojnie. Droga dojazdowa średnia, ale do centrum spacerem 10 minut ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17

ha ha... droga dojazdowa średnia ? - chyba jeździsz Traficarem albo nie masz samochodu w ogóle

Droga jest tragiczna ! Nie nadaje się dla dobrych samochodów - felgi niszczą się na maxa
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fatalna jakość Allcon

Jak już kilku moich poprzedników napisało Allcon buduje w fatalnej jakości a reklamacje to droga przez mękę. Mieszkam na ich innej inwestycji i po trzech latach po przeglądzie stanu nieruchomości wiemy że technicznie jest to bubel (cieknące dachy, cieknące tarasy, wypaczone okna, zimno w mieszkaniach przy horrendalnych rachunkach (błędy projektowe), odpadająca elewacja) Allcon reagował na reklamacje tylko w czasie kiedy nie mieli sprzedanych mieszkań teraz nas olewaja.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

No tak. Ludzie zachwycają się wspaniałą obsługą przy sprzedaży, ładnym folderem, okolicą itp. Mało kto przy zakupie myśli o najważniejszym - jaka jest trwałość tych budynków i kontakt z deweloperem w czasie gwarancji.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robotnicy uszkadzają bo nie mogą wyjechać lub wjechać. Pilnujcie ich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogłeś mieszkac w innej inwestycji, ale nie na innej. Gdzie uczyłeś się polskiego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkam "na ich innej inwestycji"? Serio? Gdzie uczyłeś się polskiego? Można mieszkać w inwestycji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Horror ! dzieci drące się z ogródków na parterach! Place zabaw w ogródkach ! Powinno to być zabronione

mieszkam na 2 pietrze i teraz gdy dzieciarnia w domach jest od rana przedszkole z dracymi się dziećmi i rodzicami ... :( jestem zawidziona bardzo takim zachowaniem... liczyliśmy na spokój
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesli liczyliście na ciszę i spokój, to czemu kupiliście mieszkanie w bloku na osiedlu w niemalże centrum miasta???
-- Domek w lesie sobie kupcie. Chociaż znając życie tam też będą Wam rano przeszkadzały śpiewające ptaki, bo hałasują...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

Proszę państwa tak nie można pisać - ?trzeba sobie kupić domek w lesie. Trochę więcej empatii dla sąsiadów, którzy mają prawo do spokoju. To nie jest dom na wsi tylko blok w mieście. Standardy dobrych zachowań jak również czas ciszy nocnej obowiązują wszystkich w naszej społeczności
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Trzeba się też do standardów osiedlowych a nie egoistycznie traktować - więcej kultury i szacunku dla innych.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Solecka - wrzaski z ogródków od rana

mieszkam na Sołeckiej i jestem coraz bardziej załamana. Na parterze sąsiedzi maja ogrodek , który zamienili na plac zabaw dla dzieci... OK rozumiem, małe dzieci musza gdzieś się pobawić... ale tam jest ciagle od rana masakra:( Wrzeszcąca dwókja dzieci, starszy gościu , który ciagle krzyczy, rodzice też cicho nie mówią... :( a teraz na dodatek w ogródku urzadzili sobie stolarnie i hałasują od rana , chcemy wypocząć w taki wolny dzień jak 1 maja, nawet okna nie można otworzyc... czy to normalne??? Przecież to nie wioska pod miastem tylko osiedle .... Chyba zgłosimy to administracji, ale czy to coś pomoże ?
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba są chorzy psychicznie z tym stołem stolarskim w ogródku
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wogole sa dziwni i te brudzace korytarz 2 kundle.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś 7 maja a on dalej szlifuje, potem się będą dziwić, ze sąsiedzi im robią pod górę jak są egoistycznymi głąbami
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pomoże, bo każdy czasem może robić remont, a dzieci mają prawo bawić się w ogródku.
Na balkonach też dzieci hałasują, nie tylko w ogródkach. Ba, nawet w domach.
A dorośli na piętrach w czym są lepsi?
Palą papierosy i wyrzucają ludziom do ogródków pety i śmieci.
I jakoś papierosy im nie śmierdzą, tylko grille???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 18

Może warto poruszyć ten temat na forum dyskusyjnym osiedla na Facebooku, więcej osób tam zaglada niż tu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dzisiaj dziad napie#&-+-=#*@ deska czy jakimś młotem w tej swojej stolarni w ogródku. Wstyd by mi było przed sąsiadami odwalać taki szajs. Prostackie zachowanie.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co jest z tymi ludźmi

Znowu szlifuje od rana dziad, montuje wszystko do elewacji co jest zabronione...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chamscy i złośliwi sąsiedzi, sami wyleźli do roboty a inni niech słuchają wiercenia dziada całymi dniami
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli komuś to przeszkadza to niech pójdzie i grzecznie poprosi o zaprzestanie. Jeśli nie zadziała to można zgłosić do administratora. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż dodawanie kolejnych komentarzy w Internecie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

już widze, jak pzrestaje...

myśle, że gościowi, który ma w planie zabudować dechami cały ogródek i robi to od prawie 2 tygodni na nic nasze prośby... On ma plan i musi go zrealizowac... choćby po .... sąsiadach . Już widzę jak przestaje... nie bądź śmieszny z tym proszeniem...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

cały czas ten pseudo stolarz hałasuje :( już 3 tydzień... masakra

Dziwi mnie, że administracja nie reaguje
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zgłaszałeś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

I co dzwoniliscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Administrator nic nie robi .Czepia sie drobiazgow.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewnO jak w balkon sąsiada i elewacje wyżej wejdzie wilgoć w miejscu wiercenia to gwarancja dewelopera nie obowiązuje i cała wspólnota będzie musiała ze swojej kasy płacić za naprawę
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te domy to porażka

Sam dom powiedzmy ze jest ok... lokalizacja blisko miasta -super, ale głośno od armii krajowej, okolice to głównie patologia - po zmierzchu zmienia się krajobraz, ulica na zboczu - masakra - można zgubić zawieszenie, z dziećmi kompletnie nie ma gdzie wyjść, na osiedlu Malczewskiego brak placów zabaw, tylko te ogródki i porozstawiane jakieś graty, jak się przechodzi między blokami to mieszkańcy gapia się jak by się było jakaś zjawą (uważam ze osiedla bez ogródków są o wiele lepsze, bardziej eleganckie itd), ale i tak najgorsze są te wille a szczególnie ta royal residence - jak jakaś speluna. Oddalona od domków o kilka metrów - przed willa jacyś szemrani kolesie ze wschodu - Krzywe nosy, puszka z piwem w ręku, papieros, dresik, klapki i takie klimaty, przesiadują przed willa, glosno gadają, ciągły ruch całą dobę, pełno samochodów parkuje po nocy, światłami świecą do salonu domków które są poniżej drogi na zboczu.... masakra. Pewnie przy zakupie mega wtopa kasy...
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

niesttey muszę się zgodzić z Tobą

mieszkam tu 2 rok, na Sołeckiej i szkoda, że jak kupowaliśmy mieszkanie nie weszlismy w to forum :(. Mieszkanie było stosunkowo drogie. Mam widok na Sołecką 5, gdzie jest słynny ogródek "Stolarza" , są tak ciągle wrzaski dzieci, dorośli też nie grzesza kulturą. Nie można wyjść na balkon, mieć otartego okna, bo ciagle i ciagle krzyki dzieciarni - zrobili sobie po prostu z ogródka swój prywatny plac zabaw . masakra. Nie można odpoczać we własnym mieszkaniu :( . Dojazd z obu stron to katastrofa, felgi w samochodzie uszkodzone :(. Dużó mieszkań na wynajem, latem śmierdzace grile z ogródków. Szykujemy się ze sprzedazą mieszkania w przyszłym roku wy przeprowadzką. Szkoda, bo zapowiadało się fajne mieszkanie na ty osiedlu. aaa... no i oczywiście ciagle otwarta/zepsuta brama wjazdowa. O wyjściu na spacer to nie ma mowy - nie ma gdzie .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bosze.... ci z Sołeckiej 5 znów napie**alają od rana - dzisiaj od 7 :(

mają nie rowno pod sufitem , z mieszkania na parterze chyba pałac chcą zrobic ,
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

na Sołeckiej śmietniki są w fatalnych miejscach!

Położenie ich powoduje wjazd chyba nawet 3 śmieciarek czasem jednego dnia... hałas, smród, blokowanie ulic wewn. Na dodatek cudowni "kulturalni" mieszkańcy trzaskają dzwiczkami i śmietnika, wrzucają rano np o 6 miliony butelek szklanych hałasując przy tym niemiłosiernie...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
To są uroki taniej zakupionych mieszkań, zlokalizowanych w sąsiedztwie śmietnika
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
W dodatku ciemne katakumby bez możliwości przewietrzenia klatkj.Smrod.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

ciekawe ile bedzie wiecej do czynszu przez zraszacze trawy???

pada, leje a one codziennie nawadniaja trawe po kilka godzin
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Też na to zwróciłem uwagę, marnotrawstwo

Na pewno to gdzieś nam dolicza niestety
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bo administrator sobie zyczy.Tyle w temacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zawiedziona

Również nie jestem zadowolona z kupna mieszkania, kupując mieszkanie Pani doradziła nam swój faworyt zależało nam na mieszkaniu słonecznym. Tarasy są tak mocno wyciągnięte do przodu ze słońce które miało być oświetleniem domu, swieci do 14:00 wyłącznie na balkonie...do mieszkania słońce nie dociera. Nad nami jest 100m mieszkanie od którego cały dzień słychać tupanie nóg dzieci i rodziców. Nie mam pretensji do sąsiadów, ale te ściany to są jakieś paranoje. W poprzednim osiedlu w którym mieszkaliśmy, sporadycznie było słychać sąsiada. A tu każde stuknięcie, puknięcie. Wstaje z sąsiadami o 6:30 i slysze cała wyprawkę dzieci do szkoły a rodziców do pracy... paranoja... wszyscy biegają.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zawiedziona

Dodam jeszcze ze wyjście z dzieckiem na spacer to jest paranoja... nawet nie ma jak zjechać wózkiem na dół bo trzeba pokonać 50 małych schodków, bo nikt nie pomyślał o zjeździe na wózki. Brak sklepów, dojazd fatalny. Dla allconu liczą się zyski a nie zadowolenie klienta.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 8
Te mieszkania to nieporozumienie.Ciemne smierdzace kkrytarze bez mozliwosci przewietrzenia.Ciemnosci na klatkach.Cienkie sciany.Halas latem od kosiarek i dracych sie bachorow.Wjecznie zepsuta brama.Wszedzie schody schodeczki z wozkiem a niedaj Boze o kuli isc to wyzwanie.Wieczne remonty w mieszkaniach.Drkga na dol schodami to jakis jdiota wymyslil takie schody.Na kkrytarzach buciory , rowery , wozki nawet wozeczki dla lalek no i worki ze smieciami.Tutaj mieszkac to koszmar.Kafle na klrytarzach i klatce niedomyte i wiecznie pomazane drzwi wejsciowe i drzwi do garazu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 14

Edek, to jest niemożliwe. Opisałeś jakąś inną nieruchomość
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 15

Akurat proszę się nie czekać tego pana. Ciężko pracuje a teren zadbany.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Piękne osiedle i wspaniali mieszkańcy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niestety sami starzy ludzie

Którym przeszkadzają młode rodziny, dzieci, psy i odgłosy życia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Emeryci

Drą mordę pod oknami całymi dniami
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fajne osiedle

dużo emerytów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Siedlce

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Młyny Gdańskie (25 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

do góry