Widok

Kamienice nad Motławą

Jestem z Łodzi i szukam nowego mieszkania w Gdańsku - aktualnie poważnie rozważam "Kamienice nad Motławą" (Górski). Nie znam specyfiki lokalnej, więc nie wiem w czym tkwi haczyk? Dla mnie wydaje się to być w fajnej okolicy, cena przystępna, plusem jest też to że nie jest to wieżowiec, że niby ma jakiś (kamieniczny) charakter. No i fajnie, ale widzę że te mieszkania w ogóle się nie sprzedają..
Czy ktoś mógłby mnie oświecić?? Nie chciałabym się wpakować w jakieś bagno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce jest fatale, tłumy turystów, grajkowie latem itd.
Polecam śliczne nowoczesne apartamentowce np. firmy Pomorski Dom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jeśli dobrze widzę (na stronie Pomorskiego Domu), to brak ofert w Gdańsku, a mnie właśnie Gdańsk interesuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkania w "Kamienicy nad Motławą" są juz w ofercie od prawie 2 tak. Na początku Górski ustawił tak wysonie ceny (od 12 do 18 tys) ze nie było zadnego zainteresowania. A co do lakalizacji - to średnia - 10 minut do ul. Długiej (to +), autobus jakieś 2 min, tramwaj - 7 minut. Dość blisko przychodnia, sklepy. Minusem jest to, że Kamienice usytuowane są w pobliżu ul. Łąkowej - a te okolice uważane są za mało ciekawe (i mało bezpieczne). Ponoć za kilka lat Łąkowa ma być odrestaurowana ale obecnie to jak zmierzch zapada to raczej nikt tam nie chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też się wydaje, że ta okolica wcale taka ciekawa nie jest - póki, co niezbyt fajne sąsiedztwo i okolica. Pewnie z czasem się zmieni, ale trudno powiedzieć, co będzie do tego czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za informację! To mi daje temat do poważnego przemyślenia sprawy, zwłaszcza że mamy małe dziecko i na względnym bezpieczeństwie w okolicy raczej nam zależy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lokalizacja inwestycji jest dobra tylko pozornie, to prawda że do starówki jest ok. 10 min pieszo ale z tej okolicy lepiej wziąć taksówkę niż iśc piechotą - bo można nie dojść.
Prawda jest taka że ta inwestycja tak jak inwestycja investkomfortu to swoiste getta w tej okolicy - są one ogrodzone ale poza ogrodzenie w nocy lepiej nie wychodzić - to jest tzw dolne miasto - najbardziej kryminogenna dzielnica w trójmieście, dookoła "apartamentowców" rozpadające się rudery które może kiedyś zostaną zaorane (a może nie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaką inwestycje Investkomfortu masz tu na myśli?
p.s. tez nie jestem z Gdańska więc się nie znam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie Lastadia. Ale ta inwestycja już jest cała sprzedana i jakiekolwiek mieszkania są dostępne jedynie na rynku wtórnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

do góry