Widok

Kanał (nie najazd) gdzie w gdansku?

Hej szukam kanału do majsterkowania pod autem, kiedys bylo tego wiecej.. ktos moze wie gdzie w gdansku wystepuje taki kanał fo wynajecia na dwie godzinki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego właśnie kanał, a nie najazd?
No chyba, że auto trzeba zholować a na kanał wepchnąć ręcznie... wtedy rozumiem sens wybrzydzania ;)

BTW: poproś administrację FOrum o przeflancowanie (lub crossposta) na Motoryzację. Większa szansa trafienia.
I napisz, jakie okolice w Gdańsku cię interesują, bo może bym coś miał...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

I jeszcze dwie uwagi:
1. Poproś Admina o przeflancowanie (lub ew. crossposta) wątku na "motoryzację". Większa szansa trafienia.
2. Napisz, jakie okolice cię interesują, bo może bym coś dla ciebie miał.

PS: powtórzyłem część wpisu, bo przy edycji dostałem info: przekroczony czas na zmiany. A potem wlazło... dziwoląg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Okolice to sie dostosuje :) byle byl to gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No więc tak: koło mnie jakiś gostek wynajmuje garaże. W tym z kanałem.
Zainteresowałem się tematem, bo sam brałem pod uwagę potrzebę skorzystania z kanału. Może kilkugodzinną.. a może kilkudniową. Tego nie wiedziałem, zatem wszelkie dostępne najazdy w okolicy odpadały. Nikt by mi nie pozwolił na nich zostawić auto na np. 2-3 dni, aby w tym czasie przyszły np. potrzebne części
No i lokalizacja "pod nosem", bardzo na rękę.
Zdobyłem nr tel do gostka, ale w efekcie do niego nie zadzwoniłem, bo po bilansie zysków i strat, korzystniej wyszło mi zlecić sprawę pobliskiemu warsztatowi. Zatem potrzeba upadła.
Mogę się wywiedzieć, co i jak.
Ale dobrze byłoby, żebyś napisał, co zamierzasz robić przy aucie. Z doświadczenia wiem, że czasami osoby dysponujące takimi miejscami, zastrzegają sobie, żeby pewnych rzeczy nie robić. Albo w określonych godzinach, bo sąsiedzi..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proste tematy, szczotka wyczyscic podwozie pomalowac taka tam konserwacja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Czy ktoś natrafił na najazd lub kanał w Gdańsku???
Muszę osłonę pod auto przykręcić - 15 minut i po sprawie wiec do mechanika nie opłaca się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio korzystałem na Czecha. To jest na parkingu strzeżonym, jak się wjeżdża od strony Potokowej na Morenę.
Kroją dychę albo dwie (już nie pamiętam) za godzinę. Nie da się taniej za 15 min ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zaspie na parkingu strzeżonym gdzie tłumiki robia parę zł za pół godz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry