Widok

Kancelaria Prawnicza LEX OPTIMUM

Czy ktoś z was wie coś o Kancelarii Prawniczej LEX OPTIMUM? Prowadzę z nimi korespondencję, ale zaczynam wątpić w istnienie tej firmy. Strony internetowej nie mają, a adres mailowy z zakończeniem onet.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 21
Skoro prowadzisz korespondencje to ktoś musi istnieć:) Sprawdź prawników którzy tam pracują.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://kancelaria-prawnicza-lex-optimum.polandtrade.pl/
Niby się wydaje że firma istnieje - jeśli Pani jest z Trójmiasta to proszę podjechać pod wskazany adres który jest na stronie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Jedna z najlepszych kancelarii w Trójmieście. Adres mailowy faktycznie może mało profesjonalny, ale prawnikom i radcom prawnym można zarzucić tylko i wyłącznie profesjonalizm. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Są naprawdę skuteczni. Polecam.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

Szanowni Państwo ~Loko jest byłym pracownikiem Kancelarii, który został niestety zwolniony. Udziela się teraz na wielu forach szkalując Kancelarię Lex Optimum i obrzucając ją HEJTEM. To przykre, że ludzie posuwają się jeszcze do takich praktyk.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie rozśmieszaj mnie. Byłem ich klientem, i nie dość że zadłużyli mnie jeszcze bardziej, to słyszałem od nich same groźby i paragrafy. Nie zostawię tak tego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani K. Znowu musi byc w centrum uwagi. Nikt juz na nia nie zwraca uwagi, wszyscy ignoruja to choc na forum sie poudziela. Desperacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

do góry