Szczerze polecam usługi prawne Pani Katarzyny Pytel. Pani Radca z profesjonalizmem, życzliwością i zrozumieniem poprowadziła moje bardzo skomplikowane sprawy bankowe. Bank oczekiwał zapłaty kwoty ponad 120 tyś. pln....Pani Mecenas wygrała cały proces jak również Apelację. Były to sprawy z tzw. beznadziejnych, ale nie dla Pani Mecenas! Pani Mecenas jako mój pełnomocnik zajęła się wszystkim profesjonalnie i rzetelnie. Pracę Pani mecenas można ocenić jako sumienną, nienaganną i pełną całkowitego zaangażowania. Od pierwszego wniosku do zakończenia spraw byłam otoczona fachową opieką Pani Katarzyny Pytel, która była zawsze dostępna i otwarta na wszelkie pytania i porady, jeżeli sytuacja tego wymagała i było to konieczne poświęcała nawet swój czas prywatny, aby omówić ważne szczegóły i decyzje. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, iż silnym atutem Pani mecenas są jej pisma, które mogę ocenić jako bardzo precyzyjnie przygotowane, pełne profesjonalizmu z mocnymi uzasadnieniami.
Jeżeli potrzebują państwo porady, pomocy i pełnomocnika, który wybrnie z każdej trudnej i zawiłej sprawy, polecam za całego serca Radcę Prawnego K. Pytel.