Widok

Kandydaci do nagrody Darwina. Duży wybór.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wyrzucil-oszustom-ponad-20-tys-zl-przez-balkon-n149652.html
Który to już raz, docierają podobne informacje o podobnych idi.....ch. Czy aby wszystkie głupstwa można zrzucić na bark starości ? Chyba nie. Rzesze takich "darwinistów" inwestują w niebywałe zyski Amber Gold, inni inwestują w super okazję SM Ujeścisko, z mieszkaniami w cenie garażu, jeszcze inni oddają swoją rodzinę w objęcia i władanie obłąkańczej sekty. Jedną sprawą jest współczucie w tej sytuacji losowi tych darwinistów, inną sprawą jest ocena ich zachowania. Swoją drogą, opisywanie swojej patologicznej głupoty na forum, jest tylko potwierdzeniem ich żałosnej kondycji umysłowej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

> informacje o podobnych idi.....ch..

Niestety, mózgi ludzkie nie są przewidziane przez Stwórcę (czy jak kto woli: Matkę Naturę) do zbyt długiego użytku. I tak szacun, że 86-latek był jeszcze w stanie zrozumieć swój błąd/łatwowierność i zgłosić się na policję.
Natomiast naigrywanie się z przywar związanych z wiekiem jest co najmniej nie na miejscu. Szczególnie jeśli robi to osoba, której mózg (czy co tam ma wewnątrz czaszki) nie jest jeszcze taki stary a jednak, mimo tego, ma kłopoty z logicznym myśleniem
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pokaż proszę w którym miejscu mojego wpisu, doczytałeś naigrywania się ze starych ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przytoczyłeś artykuł, w którym napisano między innymi"...starszy mężczyzna wyrzucił oszustom przez balkon ponad 20 tys. zł."
Ludzi starszych trzeba chronić przed oszustami, bo w dużej części nie są w stanie logicznie myśleć, jak za młodu. Nie ma się czemu dziwić, a tym bardziej wyśmiewać
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

To, że ktoś jest starszy nie czyni go zwolnionym z myślenia. Poza tym, co to znaczy starszy? Bycie id...tą nie jest cechą ludzi starych. Jak zwykle, niektórzy skupiają się na palcu, zamiast na temacie który on wskazuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Myślę, że dyskusja zakończona
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Bycie id...tą nie jest cechą ludzi starych."

Ok tak. Yyyyy... Ty jaq chyba jeszcze nie jesteś stary, co?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chciałem podać ciebie jako przykład, ale dotąd się powstrzymywałem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

@jaq tymi swoimi wpisami zrobiłeś więcej dla zwolenników aborcji niż ci wszyscy dziś protestujący ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

wdr : nie wysilaj się z dowcipem. Wyżej pewnego poziomu nie podskoczysz. Plasujesz się gdzieś pomiędzy Janem z Bojana i jego żałosną historią , a inwestycją życia łowcy absurdów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

do góry