Widok
a ja bym się przyczepił
Ostatnie chwile na tratwie to były tylko i wyłącznie błędy piratów.
Amatorszczyzna w pełnym wydaniu:
pozwolenie na załozenie pomaranczowej koszulki przez Phillipsa, pozwolenie na odcedzenie się do wody, zgoda kapitana piratów na to żeby wejść na pokład amerykańskiego statku antypirackiego i dużo dużo by wymieniać sytuacji. Piraci zostali pokazani jako zupełne bezmózgi a amerykanie jako geniusze...
Amatorszczyzna w pełnym wydaniu:
pozwolenie na załozenie pomaranczowej koszulki przez Phillipsa, pozwolenie na odcedzenie się do wody, zgoda kapitana piratów na to żeby wejść na pokład amerykańskiego statku antypirackiego i dużo dużo by wymieniać sytuacji. Piraci zostali pokazani jako zupełne bezmózgi a amerykanie jako geniusze...
zwykły przeciętny , prawie zasnąłem
Czytając opinię chętnie poszedłem na ten film, który okazał się wręcz nudny.
Opinie ,które zawierają "achy" , "ochy" z pewnością pisane są masowo przez pracowników kina ,żeby nagonić widzów na ten obraz!!!
W SKALI OD 1 :10 DAJĘ MU 5 I TO TYLKO ZE WZGLĘDU NA HANKSA.
Opinie ,które zawierają "achy" , "ochy" z pewnością pisane są masowo przez pracowników kina ,żeby nagonić widzów na ten obraz!!!
W SKALI OD 1 :10 DAJĘ MU 5 I TO TYLKO ZE WZGLĘDU NA HANKSA.
Bez przesady z tymi Och! i Ach!
Przed pójściem na ten film przeczytałam napisane tu opinie i stwierdziłam, że warto zobaczyć ten film. Po obejrzeniu nadal twierdzę, że warto, ale bez przesady. W skali 1:10 dam 6-7. Potwierdzam, że Tom Hanks gra swoją rolę rewelacyjnie. Somalijscy piraci też się w swoich rolach spisali bardzo dobrze. Film trwa 2 godz 15 min i jak dla mnie to przez ok. 1,5 godz. był bardzo przeciętnym filmem, czasami nawet nudnawym, ale przez ostatnie 45 min. to już na szczęście oglądało się już dobre kino akcji. I ten fakt ratuje ten film.
Wspaniały film
Jestem pod wrażeniem nie tylko fabuły- bardzo ciekawej, do końca trzymającej w napięciu, ale i gry aktorskiej- zwłaszcza Toma Hanksa. Ostatnia scena zagrana po mistrzowsku! Film skłania do refleksji na temat konieczności podejmowania ekstremalnych działań przez Somalijczyków! Film pozbawiony jest typowego, amerykańskiego zadęcia. Gorąco polecam!
Ok
Przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii o filmie. Generalnie na filmie się nie można nudzić, bo trzyma w napięciu przez 90% filmu. Jedyny minus, który mierzi mnie strasznie, to specjalnie granie na uczuciach oglądających, dzieje się to pod koniec filmu i nie chodzi o ostatnie sceny. Ale warto generalnie.
Porządna robota.
Bardzo dobry film, chociaż jako zawodowiec mógłbym się przyczepić do kilku d*pereli w początkowych scenach. Nie będę mówił o co chodzi, koledzy po fachu się zorientują, a reszcie nie chcę odbierać przyjemności oglądania :)
Tom Hanks oczywiście nie zawiódł - po raz kolejny udowodnił, ze w byle badziewiu nie gra. No i bardzo dobre zdjęcia. Warto, naprawdę warto się wybrać. Tyle, że byłem w Multikinie w Gdyni, seans na 2140 - 6 osób na sali :o
Tom Hanks oczywiście nie zawiódł - po raz kolejny udowodnił, ze w byle badziewiu nie gra. No i bardzo dobre zdjęcia. Warto, naprawdę warto się wybrać. Tyle, że byłem w Multikinie w Gdyni, seans na 2140 - 6 osób na sali :o