Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia Serdecznie polecam biuro Nieruchomości Kapitol. Profesjonalna pomoc przy...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam biuro Kapitał Nieruchomości, które uczestniczyło w...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Polecam !! wątek zamknięty Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości KAPITOL. Transakcja sprzedaży mojego...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

brak profesjonalizmu wątek zamknięty Byliśmy klientami biura. Osoba kontaktowa nie miała informacji na temat...
~A.L.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Firma zdecydowanie godna polecenia - profesjonalne podejście do klienta,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Biuro godne polecenia wątek zamknięty W 100% BIURO GODNE POLECENIA. CALA TRANSAKCJA PRZEBIEGLA SZYBKO I SPRAWNIE....
~KASIA/KAMIL
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Dobra firma wątek zamknięty W 2005 P.Bożena Muciłowicz sprawnie i kmpleksowo od prezentacji po notariusza...
~Edward
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Gorąco Polecam wątek zamknięty Korzystałem z usług Pana Rafała pierwszy raz 4 lata temu. Jest on osobą...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

odpowiedź na opinię "brak profesjonalizmu" wątek zamknięty Byłam również klientem Biura. Reprezentowałam stronę sprzedającą. Nie zgadzam...
~MK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Profesjonalna firma nieruchomości wątek zamknięty polecam, niejednokrotnie korzystałem z usługi tej firmy,oraz korzystają...
~zbyszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2014

profesjonalnie wątek zamknięty Rzetelna kompleksowa obsługa Pan Rafał doradzał, pomagał na każdym etapie...
~M i G
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Profesjonalna, kompetentna, kulturalna obsługa wątek zamknięty Przykład godny naśladowania. Skorzystam ponownie z usług tej firmy.
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Polecam zadowolony klient wątek zamknięty Miła atmosfera ,profesjonalne podejście do klienta pełna obsługa prawna.W...
~Olga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry