W odpowiedzi na wiele głosów za tym aby odbywały się 2 imprezy karaoke, postanowiliśmy wprowadzić w czwartek drugą imprezę. Prowadzenie: PLUSZAK więcej
00
~ja
(19 lat temu) 1 lutego 2007 o 05:51
WIESIU WRACAJ
Mati jest si ale wiesiu jeszcze bardziej .....wracaj
Ten utwór w wykonaniu naszego wspaniałego Wiesia już dawno nie był słysany w Ygreku,jestem za odliczaniem dni do powrotu Wiecha.Z całym szacunkiem dla Matiego to nie jest to co kiedyś.