Widok
Karol - ocena
Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością polecam Dj Godzillę. Od samego początku nawiązania kontaktu do końca wesela Dj podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i bez żadnych problemów.
Był otwarty na każdą propozycję która mu daliśmy. Konkursy, piosenki i styl w jakim prowadził wesele naprawdę było pełne podziwu.
Parkiet pełny zadowolonych gości od początku do końca.
Jeśli jeszcze ktoś zastanawia się czy warto wybrać właśnie tego Dj to niech przestanie dalej szukać i niech wybierze Dj Godzillę bo naprawdę warto. Chłop wie co robi.
Dziekujemy Iza&Karol ️
Był otwarty na każdą propozycję która mu daliśmy. Konkursy, piosenki i styl w jakim prowadził wesele naprawdę było pełne podziwu.
Parkiet pełny zadowolonych gości od początku do końca.
Jeśli jeszcze ktoś zastanawia się czy warto wybrać właśnie tego Dj to niech przestanie dalej szukać i niech wybierze Dj Godzillę bo naprawdę warto. Chłop wie co robi.
Dziekujemy Iza&Karol ️