Będąc w wieku 58 lat znalazłam się w bardzo nieciekawej perspektywie. Problemy ze zdrowiem stopniowo najpierw nie pozwalały mi kontynuować prac dorywczych poza pracą na etacie. Z dochodu z prac dorywczych spłacałam kredyt wzięty na rozwój działalności wiele lat temu. Gdy została mi tylko praca na etacie, nie byłam zdolna regulować zobowiązania. Bałam się, że gdy moja choroba się rozwinie nie będę mogła również pracować na etacie i po prostu umrę z głodu. Wtedy jeszcze nie miałam wypracowanych lat na emeryturę. Nawet gdybym dotrwała to i tak częścią kwoty z emerytury zainteresowałby się komornik. Mnie zostałyby grosze... . Dziś jestem po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej i na końcu postępowania syndyka. Patrzę w przyszłość z uśmiechem i cieszę się życiem na nowo! W końcu nie budzę się w nocy z uczuciem ciężaru na piersi i nie zdarza mi się już płakać w dzień. Serdecznie namawiam wszystkich! Zróbcie to dla siebie ! Polecam kancelarię KL LAW z Gdańska! Pan Filip otoczył mnie opieką prawną i zawsze mogłam liczyć na jego reakcję w trudnych sytuacjach. Bardzo dziękuję i niech Bóg ma Państwa w opiece.