Widok

Karolina - ocena

Jedyne miejsce w Gdyni, które rozważałam przy podejmowaniu decyzji o wysłaniu synka do żłobka. Adaptacja dostosowana do potrzeb maluszka, cztery przesympatyczne i ciepłe Ciocie, różnorodne zajęcia dla maluchow. Synek ciągle jest na piersi i jest bardzo związany z mamą, mimo to bez problemu zasypia w żłobku, pięknie je i się bawi. Młody zaczął przygodę ze żłobkiem w kwietniu,w pierwszych tygodniach pożegnania były dość emocjonalne, ale Ciocię szybko i skutecznie koiły smutek synka. Ostatnio podczas przerwy w żłobku usłyszeliśmy od synka, że chce do dzieci, a dziś drugi dzień po przerwie stał gotowy do wyjścia przy drzwiach i popędzał tatę. Nie uwierzyłabym gdybym sama tego nie doświadczyła. To miejsce jest po prostu niesamowite. Martwiłam się jak synek dostosuje się do nowej sytuacji, jest bardzo ze mną związany, ciągle zasypia przy piersi. Teraz okazuje się, że moje obawy były bezpodstawne. Dziękuję za spokój, który odczuwamy oddając do Was w opiekę nasz Skarb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo się cieszymy,że nasz ... się zaklimatyzował, super,że jesteśmy i że dzięki współpracy wszystko zakończyło się sukcesem! Extra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry