Widok

Karolina - opinia

Nie jestem fanką obsmarowywania kogoś, jednak po wizycie w tej klinice jakiś czas temu niemiłe wrażenie pozostało i przy okazji chciałabym ostrzec innych. Przyszłam do kliniki z moim kotem Borysem. Był to czas największych upałów, kot stracił apetyt i miał lekką biegunkę i generalnie wydawało mi się, że za mało waży. Umówiłam się telefonicznie, Pani doktor stwierdziła już telefonicznie, że trzeba będzie zbadać krew. Na miejscu doktor dotknęła brzucha, stwierdziła że jest kał, pobrano krew kotu i kazano mi czekać 20 minut na wynik. Na moje pytanie czy kot ma odpowiednią wagę, stwierdziła, że waga jest ok. Okazało się, że wyniki są ok, dodatkowo zaleciła USG brzucha, żeby sprawdzić czy na pewno wszystko ok i pytanie o to czy podaję pastę odkłaczającą. Mimochodem doktor wspomniała, że powodem biegunki i braku apetytu może być upał. No i nadszedł moment zapłaty za usługę325 zł! ( W tym cena 80 zł za 125 g pasty)Byłam w takim szoku, że zamurowało mnie. Przyszłam do do domu i sprawdziłam czy jest cennik badań na stronie, nie było, sprawdziłam cennik badań morfologia w Trójmieście, padały kwoty w granicach 60 zł. Nie polecam kliniki. A Borys po upałach odzyskał apetyt
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dzień dobry, wizyta odbyła się zgodnie z cennikiem przychodni.
Pozdrawiamy,
Zespół przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry