Widok

Karolina - opinia

Szczerze nie polecam. Właściciel bardzo miły i pomocny, jednak Pan wykonujący usługę w zaplanowanym dniu zadzwonił do mnie z pretensjami, że nie może znaleźć miejsca parkingowego dodając, że nie będzie zasuwał ze sprzętem czyszczącym z drugiego końca ulicy. Próbowałam rozwiązać jakoś sytuację proponując mu postój na miejscu sąsiadów blisko bloku jednak stwierdził, że jak dostanie mandat to ja będę miała ponieść jego koszty. Po kolejnych paru zdaniach wypowiedzianych nieprzyjemnym, natarczywym i pretensjonalnym tonem już nie miałam ochoty na jakikolwiek kontakt z tym pracownikiem, a już na pewno nie chciałam wpuszczać go do domu. Odniosłam raczej wrażenie, że Pan robił wszystko żeby tylko nie wykonać mi usługi. Po takiej sytuacji nigdy nie skorzystam już z usług tej firmy, a właścicielowi na przyszłość radzę lepiej dobierać pracowników.
Moja ocena
oferta: 6
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Karolino dziękuję za informację, jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację. Zapewniam że dołożymy wszelkich starań aby taka sytuacja się nie powtórzyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry