Tę szkołę jazdy poleciłabym każdemu.
Na kurs zapisałam się w połowie stycznia. Dużym plusem była dla mnie opcja nauki teorii w sposób e-learningowy. Kurs został uruchomiony automatycznie, zawierał 32 lekcje, które były wykładami w formie slajdów. Szkoła organizuje również normalne zajęcia stacjonarne.
Jak tylko zakończyłam internetowy kurs, mogłam bezpośrednio przystąpić do wewnętrznego egzaminu teoretycznego w oddziale szkoły. Po zdanym egzaminie, dostałam kontakt do mojej Pani Instruktor.
Moją instruktorką była Pani Edyta, którą polecam wszystkim z całego serca, jakie ja miałam szczęście, że trafiłam na lepszą instruktorkę niż mogłabym sobie wymarzyć.
Zajęcia były merytoryczne, uczyłam się i ćwiczyłam wszystkie niezbędne manewry tyle razy ile była potrzeba. Kiedy coś mi nie wychodziło nie dostawałam reprymendy, tylko dodatkowe wskazówki i motywację. Niezwykle odpowiadała mi atmosfera, która była przyjazna, swobodna, bezstresowa i sprzyjająca zarówno pogłębianiu wiedzy jak i ćwiczeniom.
Pani Edyta jest osobą z pasją i sercem. Szczerze zależy jej na kursantach. Stale się dokształca, a samochody to nie jedyne pojazdy, na których się zna i którymi kieruje. :)