Widok

Karolina - opinia

Brokuła jemy z mężem od dwóch tygodni. Wcześniej przetestowaliśmy już 4 cateringi dietetyczne. W związku z poprzednimi doświadczeniami, mąż był nastawiony sceptycznie- ja, wiecznie na dietach, uznawałam to za jego fanaberie- w końcu przywykłam do wiórowatych posiłków i niewielkich porcji. I tu doznaliśmy oboje miłego zaskoczenia. Wszystko jest naprawdę pysze, smakuje nam obojga. Dostawy późnym wieczorem, produkty świeże , kolorowe, dania apetyczne i pachnące. Czasem zaskakujące połączenia , jak np. schab w sosie kawowym- nigdy bym na to nie wpadła ! Naprawdę duży plus. Nie wypowiem się , jakim pracodawcą jest Brokuł, ale jako Klient, jestem bardzo zadowolona. Obsługa mejlowa sprawna, pomocna i wyrozumiała. Czasem aż nie dowierzam , że to co jem, ma naprawdę jedyne 1200 kcal - ale czas pokaże . A raczej waga.. ;p Pozdrawiam całą ekipkę diet od Brokuła! Sprawiacie, że życie jest lżejsze, kolorowe i smaczniejsze ! :)
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za rzeczową i konkretną opinię. Tym wartościowszą, że mają Państwo porównanie ;-) Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że zostaną Państwo z nami na długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry