KartCenter

Gokarty

Sopot, 3 Maja 69c

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czegoś brakowało + zaporowe ceny wątek zamknięty Zacznę może od zaporowej ceny...45zł za sam przejazd? byłoby to zrozumiałe...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Deallx - 15 zł zamiast 30 zł - za quick race (gokarty) w Kartcente wątek zamknięty Ciekawa oferta się pojawiła - http://www.deallx.pl/trĂłjmiasto
~Leon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

Świetna obsługa, fajny tor - POLECAM! wątek zamknięty Byłem już na kilku torach i tu naj mi się podoba! Świetna obsługa! Chłopaki...
~BM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

Ocena bardzo dobra! wątek zamknięty Bardzo fajny tor, niezłe wózki oraz miła obsługa. Od tego sezonu znacznie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Super zabawa i emocje rywalizacji! wątek zamknięty Obsługa super (bardzo wyrozumiali , paru z nas powinno zobaczyć czarną...
~tricity
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Przednia zabawa wątek zamknięty Dwadzieścia cztery osoby na starcie, lekkie podenerwowanie i niepewność...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

Bardzo fajnie! wątek zamknięty Tor trochę śliski ale jak się dobrze rozgrzeje opony to czuć różnicę. Zresztą...
~Buzzz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

Lodowisko! wątek zamknięty Panowie z Kart Center, chyba wam sie cos pomyliło. Wiem, ze za oknem juz zima...
~Kierowca
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

żenuaa wątek zamknięty ceny zbyt wysokie gokarty w porównaniu z początkiem sezonu już bardzo...
~Grześ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

bardzo średnio wątek zamknięty Byłem ze znajomymi tydzień temu na tym torze, i okazało się, że robiłem czasy...
~berni
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

Totalny brak profesjonalizmu wątek zamknięty Tor, sprzęt jest ok, ale obsługa to dramat. Pomijam fakt iż rezerwując tor...
~RW
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

NIEBIESKA FLAGA ????DLA MNIE GŁUPOTA!!!! wątek zamknięty W KARTINGACH MOŻNA BAWIĆ SIĘ NA DWA SPOSOBY 1 - ROBIĆ CZASÓWKI 2 - ŚCIGAĆ...
~CAMEL
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

Tego mi brakowalo w życiu! wątek zamknięty Ogromna dawka adrenaliny, obsluga - pełna profeska, tor - wymagający a sprzet...
~Robson
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Jak sie płaci ... wątek zamknięty .. Za 25 minut to chciało by sie tyle jezdzic a nie eliminacje 5 minut i...
~Jasio
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Prawdziwy wyścig wątek zamknięty Byłem dzisiaj popołudniu. Tor bardzo dobry, gokarty równe, Czasówki...
~Mirek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 maja 2010

Dobra zabawa!!! wątek zamknięty Tor bardzo fajny, gokarty świetne. Obsługa również bardzo miła, choć...
~KK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2009

Niezapomniana przygoda wątek zamknięty Byłam na chwilę ale szaleństwo niesamowite za niską cenę wspaniale się...
~Beti
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2009

Super!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm ze strony obsługi. Zawsze wszystko fajnie wytłumaczą i...
~szymek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2009

nie polecam wątek zamknięty brud smród i trole
Mc dab
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

POLECAM!!! wątek zamknięty gokarty są bardzo dobre, tor fajny ale trochę dużo ostrych zakrętów, obsługa...
~Kamil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

32

wątków

do góry