Widok

Kartofel w kasie :Miła Kasa: Auchan

Dziś tj.12.07.2012 po godz.19 kasując dwie rzeczy tj. doniczkę i kwiat w doniczce(róże) na kasach :miła kasa : miałam zapłacić ok 65zł .Do wylotu na banknoty włożyłam banknot 100zł .Ze zdziwieniem zauważyłam, że kasa wydała mi tylko bilon ok 5zł i paragon.Pani obsługująca kasy zauważyła mój niepokój.Sprawdziła paragon i następnie ręką zaczęła sprawdzać otwór wydający resztę w banknotach.Nie mogłam uwierzyć ,z otworu wyjęła kartofel wielkości pół pięści i banknotów sporo.Jeszcze raz spojrzała na paragon ,wydała odpowiednią resztę banknotów a pozostałe zabrała.Ciekawe jaki los spotka te banknoty to raz , a dwa nie rozumie ludzi jak mogli odejść od kasy nie sprawdzając, czy dobrze została wydana reszta.Kartofel blokował i kumulował banknoty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To był kartofel czy ziemiak??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To był kartofel czy ziemiak??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to była bulwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może to były pyry ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry