Widok

Karygodne - naciagacze!

Witam,
szukalismy z zona dobrego stomatologa i przez znajomych trafilismy do Victorii. Zona swiezo po sciagnieciu aparatu, nigdy nie miala problemu z zebami, wlasciwie to ja mialem kilka zebow do przeleczenia a zona miala tak przy okazji profilaktycznie na przeglad...a tu sie okazuje ze u gory 5 zebow do leczenie na dole to jeszcze kolejne tyle. Po poczatkowych wizytach myslelismy sobie ze po tylu latach i trafilismy na dentyste ktory wszystko znajdzie. Chwalilismy rozmawialismy wsrod znajomych itp ze te wszystkie nieszczelnosci sa znalezione, do czasu az zrobilo nam sie to podejrzane kiedy wydalismy lacznie ok 2000zl za kilka wizyt srednio ok 400-500 za wizyte(takie wielkie plomby rzekomo) i na pytanie ile tam jeszcze zostalo do zakonczenia leczenia odpowiedz "zobaczymy jak rozwiercimy" stwierdzilismy ze cos tu nie gra i postanowilismy przerwac leczenie i odwiedzic kilku innych dentystow tak aby miec rozeznanie ile faktycznie jest leczenia:1 doktor Stankius 2.Medicover 3.Projekt Usmiech, wszystkie w gdansku na wizycie i ja i zona, odpowiedz kazdego z 3 lekarzy byla twierdzaca"Zęby sa zdrowe"zamurowalo nas. Nasz wniosek jest jeden:to NACIĄGACZE - stomatologiem byla p. Dr.Warzocha.
Moja ocena
obsługa: 4
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No pieknie...konkurencja nie spi......mam calkowicie inne wrazenia z leczenia w tej klinice, profesjonalnie i w przestepnych cenach, efekt rewelacyjny, wczesniej dostalem kosztorys, wiec zaskoczenia nie bylo:)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry