Widok

Karygodne podejście do problemu pacjenta

Byłem u tego specjalisty dwa razy z problemem seksualnym. Diagnoza była za każdym razem taka sama: problem tkwi u mnie w głowie, mam "trenować" z pomocą "pani Rączkowskiej", zapisane tabletki które niby spowodują, że w głowie - jak to ujął doktor - "zrobi się miękko a poniżej twardo". Przez pół roku tkwiłem w tym problemie świadomy, że to problem w mojej psychice. Po upływie pół roku inny specjalista zaczął analizę problemu od badań, które wykazały że mam ekstremalną prolaktynę, zaniżony przez to testosteron, a tabletki które zapisywał mi doktor Szczurek były zupełnie bezużyteczne (koszt opakowania 4 tab - 280zł!!!). Czekam na wizytę u Endokrynologa, którego zapytam czy tabletki od dr Szczurka nie spowodowały tak gigantycznej wartości prolaktyny. Przede mną jeszcze kolejne badania rezonansu magnetycznego, które mam nadzieję nie wykażą problemu z przysadką mózgową, która może powodować tak wysoką prolaktynę. Przez tak karygodne podejście dr Szczurka straciłem ponad pół roku w leczeniu schorzenia, które mam nadzieję zakończy się pomyślnie.
Jeżeli komuś zależy na profesjonalnym leczeniu to zalecam szukać gdzie indziej.
Moja ocena
obsługa: 4
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem u doktora Szczurka i po wstępnym badaniu skierował do Szpitala Miejskiego na biopsję. Całe szczęście biopsja była dla mnie korzystna. Zapewnił, że w zależności od wyniku biopsji podejmie dalsze leczenie. Jestem jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry