Widok

Kasety audio

Witam,

Czy ktoś z Państwa kojarzy może, gdzie znajdę jakieś miejsce gdzie można kupić kasety audio ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oglądałam ostatnio serial, w którym kasety były jakby tematem przewodnim i też zaczęłam się nad tym zastanawiać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tych czasach to prędzej na jakiejś giełdzie staroci..tyle, że nie mam pojęcia, gdzie taka mogłaby się znajdować. Ale od czego masz google :)
Jest też taki sklepik pod Biedronką obok Batorego, sklep charytatywny czy jakoś tak. Tam można kupić starocie. Może znajdziesz coś co Ci się spodoba.

PS. Fajna sprawa byłoby stworzenie takiej giełdy, która byłaby raz na miesiąc, może chociaż kwartał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yey ! odpowiedź po 7 miesiącach :D Jednak ważne, że w ogole :) W trojmiescie w tym czasie nic nie znalazlam. Za to w Poznaniu bez problemu dwa sklepy. Zgadzam sie ze przydal by sie jakis jarmark staroci w trojmiescie. Wiem ze ostatnio byl weekend retro ale jakos tak go przegapilam ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Szukam systemu CRM (13 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

Gdzie dostane sznurek do makram? (3 odpowiedzi)

Zależy mi na sklepie w Gdansku z rozsądnym i cenami

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

do góry