Zona wysłała mnie do TESKO w Gdyni przy ul.Kcynskiej po zakupy pare kilo cukru,najważniejsze to kupno przyprawy do truskawek ZELFIX 3X1.Muszę dodać,ze zawsze mam kłopoty z odnalezieniem podobnych produktów,tak więc skoro nie znalazłem w/w produktu tam gdzie w/g mnie powinien byc zaczęłem się oglądac za pomocą personelu ,ale nigdzie nikogo!!!Podeszłem do kasrerki ,która aktualnie nie miała nic do roboty,proszę o pomoc (aby kogoś zawołała)opryskliwie mnie potraktowała,ale nie dałem się spławic podeszłem do OBSŁUGI KLIĘNTA zapytałem się grzecznie czy w/w produkt jest dostępny oraz o sprawdzenie w systemie ......otrzymałem odpowiedz,ze jest to sklep samoobsługowy i t d....Poprosiłem o podanie mi czegoś gdzie mogę opisać co i jak,a jak mi się nie podoba to mam miec pretęsje do ANGLIKÓW.Tak więc otrzymałem jakis brulion ,gdzie podekscytowany opisałem w skrócie to co mnie spotkało podając swoje dane.Nie muszę dodawać,ze wyszedłem i nie dokonałem pozostałych zakupów.Wsiadłem do samochodu i pojechałem do REALA ul.Kazimierza Górskiego oczywiście znalazłem bez problemu panią ,która zaprowadziła mnie w miejsce gdzie znalazłem "poszukiwany przez mnie produkt" ZELFIX 3X1 Mozna ?Można.