Widok

Kaufland parking

Witajcie, mam pytanie odnośnie podziemnego parkingu w Kauflandzie. Na wjeździe jest znak D-3 (droga jednokierunkowa) droga jest na tyle szeroka, że bez problemu mieszczą się dwa auta, więc chcąc skręcić w lewo powinno ustawić się przy lewej krawędzi jezdni zgodnie z przepisami i nie blokować tych co chcą jechać prosto na parking naziemny. I tu pytanie czy taka jazda w tym miejscu jest poprawna? Pytam ponieważ prawie nikt tak nie robi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodnie z przepisami chcąc skorzystać ze strzałki warunkowej należy się zatrzymać przed sygnalizatorem i upewnić-czy takie zachowanie jest prawidłowe skoro praktycznie nikt tak nie robi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przy warunkowej zawsze się zatrzymuję a jak ktoś za mną trąbi to później mam problem z ruszaniem :P Parkingi przy centrach handlowych żądzą się swoimi prawami dlatego chciałem się upewnić czy na tym parkingu dobrze rozumiem tą sytuację. Przed świętami zostałem strąbiony przez jakiegoś wystraszonego jegomościa z GWE jak zaparkował to nie miał odwagi rozmawiać i nie wysiadł z auta ani nie otworzył szyby a chciałem się tylko zapytać czemu trąbił. Jak mnie zobaczył na sklepie to zawrócił co mnie bardzo rozśmieszyło :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ktoś mi trąbi na L to od razu mówię żeby szybko puścił sprzęglo,jeden cykl świateł przeważnie przemawia do jegomościa że trąbienie na osobę ucząca się spowoduje skutek odwrotny od zamierzonego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba mieć IQ opony żeby na eLki trąbić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem faktycznie mówisz daj mu gazu zjedz ze skrzyżowania sprawnie to nie,pyrka sobie taki jeden z drugim a złość wylewa się na instruktora ,ale często na prawdę sprawnie kursanci jeżdżą ,zatrzyma się na wspomnianej strzałce ,szybko jedynka i jedzie dalej a ten z tylu z tyłu i tak trąbi a sam pewnie 3x wolniej wrzuca bieg...Tak szanowni kierowcy(a raczej posiadacze PJ) ,są jeszcze takie auta które mają manualną skrzynię i kierujący nie rusza tak jak waszymi automatami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry