Widok

Kępa Redłowska

Redłowo Temat dostępny też na forum:
Zespół apartamentowców Kępa Redłowska powstał w Gdyni Redłowie. Przyszli mieszkańcy tego kompleksu żyć będą w centrum miasta, pozostając jednocześnie na uboczu miejskiego zgiełku. Jak sama nazwa inwestycji wskazuje, osiedle powstało w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Kępa Redłowska. Kompleks tworzy pięć jednorodnych i spójnych architektonicznie budynków o wysokościach od dwóch do sześciu kondygnacji. Na terenie inwestycji - na zielonym wzniesieniu - znalazło się także miejsce na ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

kameralne i super wykończone

Osiedle bardzo zyskuje kiedy je się odwiedzi, bardzo ładne budynki, pięknie wykończone detale, wysoka jakość! w zasadzie wystarczy rozwinąć wykładzinę i mieszkać! teraz rozumiem dlaczego jest nieco drożej niż u innych deweloperów - nie trzeba robić remontu na początku!;-) i jest świetna siłownia z sauną! poza tym jest niespodziewanie blisko na plażę - przez las... namawiam jeszcze męża...
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 12
Mieszkam na tym osiedlu i rzeczywiscie jest tu bardzo ladnie . Mieszka się komfortowo. Mieszkanie i lokalizacja podoba się też wszystkim moim znajomym , którze mnie odwiedzili do tej pory
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 8

nie takie doskonałe

Ja również mieszkam na tym osiedlu i to od dwóch lat... Na początku myślałam, że jestem pokrzywdzona, ponieważ miałam masę problemów z odbiorem mieszkania od strony dewelopera. Jednak po pierwszym spotkaniu wspólnoty uważam, że i tak jestem szczęściarą, choć bardzo współczuje sąsiadom, którzy muszę się uporać z budowlaną i architektoniczną fuszerką.
Uogólniając to co mi się nie podoba w części wspólnej, to niewystarczające oświetlenie oraz niewystarczający monitoring - ale nad tym już pracujemy.
Reszta jest na poziomie, choć jak na pierwszą inwestycje tego dewelopera, to mógł się bardziej postarać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 50
I jakich fuszerkach budowalnych i archektonicznych piszesz?
Jesteśmy na etapie zakupu mieszkania na tej dzielnicy i dobrze byłoby wiedzieć, jakie są opinie obecnych mieszkańców. Zawsze się można wycofać jeszcze :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kepa Redlowska

Nie polecam dla rodzin z dziecmi. Osiedle zlokalizowane jest na skarpach. Plac zabaw jest bardzo niebezpieczny bo nie ma zadnego ogrodzenia a wdole jest przepaść. Wjazd do garazu nad jednym z budynków takze nie posiada barierki. Jest to osiedle dla ludzi bez dzieci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 49

Jak patrzę na wjazd do hali garażowej to ja barierki widzę
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne osiedle

Inwestycja godna polecenia. Urocze i klimatyczne miejsce do życie w bardzo dogodnej lokalizacji. Blisko morza, lasu, plaży. Dobrze skomunikowane. Żadnych problemów w biurze sprzedaży. Nie można było się do czego przyczepić. Jedynie okna wymagały regulacji ale to urok drewna. Jestem zadowolona z decyzji o zakupie. Jest placa zabaw dla dzieci, sauna sala ćwiczeń. Czego chcieć więcej:)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry