Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Pracownicy ogarniają temat jak należy, a właściciel w porządku, bo dba o...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Super rzetelni fachowcy! wątek zamknięty Miałem problem, bo moje klucze okazały się trudne do podrobienia w wielu...
~Adam
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 marca 2018

szybko i sprawnie wątek zamknięty podzielę się opinią odnośnie usługi dotyczącej zamka w kurtce. byłam w innym...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Buty, które inny szewc nie był w stanie zrobić przez 3 tygodnie, były gotowe...
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Solidny rzemieślnik, którego zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pan szewc u którego naprawiałam moje buty przede wszystkim mi najpierw...
~Karma
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

CUDOWNIE! wątek zamknięty Wielu panów odmówiło, a tutaj taka niespodzianka. Moje obuwie można było...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Super wątek zamknięty Znalazłem tutaj klucze, które nigdzie indziej nie występują. Usługa wykonana...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Polecam wątek zamknięty Jeździłem z kluczem po całym trójmieście i nikt nie mógł dorobić klucza. W...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Godne polecenia wątek zamknięty Poprawnie za pierwszym razem dorbiony kluczyk. Próbowałem róznych ślusarzy, a...
~MJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE! wątek zamknięty Opinia dla usługi w fili na Manhattanie. Szeroka oferta kluczy, która po...
~Piotr W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Dno totalne!!! wątek zamknięty Nie dość, że klucz dorobiony tak, że nie otwiera drzwi to jeszcze człowiek,...
~emka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Moje buty uratowane ! wątek zamknięty Jestem stałą klientką tejże firmy. Nigdzie indziej nie oddałabym pod opiekę...
~Magadalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

szybko i dobrze wątek zamknięty krotki czas oczekiwania, to lubie...
~Salima
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

nie polecam - zbyt wysokie ceny wątek zamknięty Oddałam buty do wymiany fleków - wcześniej mieszkałam w Gdyni i za taka...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Szewc partacz wątek zamknięty Nie polecam tego szewca, a przynajmniej w przypadku zmiękczania-rozciągania...
~poszkodowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

Polecam dorabianie kluczy wątek zamknięty Dorabiałam klucze dla dziecka do szkoły. Klucze które dorobiłam pasują do...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 września 2011

Nie polecam wątek zamknięty Bardzo źle dorabiają klucze. Trzy razy musiałam wracać, by poprawić wykonanie...
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Polecam, solidny fachowiec. wątek zamknięty Wymiana fleków i zelówek w niskiej cenie. Usługa wysokiej jakości i krótki...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

Polecam !!! wątek zamknięty Profesionalne podejście do tematu naprawy obuwia. Dorobienie kluczy też...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

19

wątków

do góry