Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim! Najgorsza szkola. Nie polecam!

Przed kursem chciałam anulować umowę, ale pracownik sekretariatu powiedziała, że nadal będę musiała zapłacić za kurs, ponieważ certyfikat jest gotowy, a następnego dnia odbędzie się kurs. Nie było jednak odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie zostałam poinformowana wcześniej. Powiedziała, jeśli mi się nie uda, to mogę po prostu przyjść pózniej , innego dnia, gdy będzie kurs. To był wrzesień!
Więc nikt się ze mną nie skontaktował aż do grudnia, w grudniu otrzymałam list, że muszę zapłacić za kurs, na którym nie byłam! Dział reklamacji powinien zostać zamknięty, ludzie tam nie rozumieją problemu, nie słuchają potencjalnych klientów. Tłumaczę im, że chciałam zerwać umowę, ale Pani pracownica zapewniła mnie, że mogę dojechać w innym dogodnym terminie, piszą mi, że musiałam podać na piśmie o rozwiązaniu umowy. Ale to jest nie moja wina, taką informację dostałam od sekretariatu.
Pracownicy sekretariatu nie są kompetentni!
Do tej pory zapłaciłam za szkolenie, ale sekretariat ignoruje mnie przez miesiąc, nie odpowiadając, kiedy będzie następne szkolenie. Szkoła zdefraudowała moje pieniądze, ale w zamian nie mam żadn