Widok

KiD Gabinet Psychologiczny, robią EEG- Biofeedback i terapię Metoda Warnkego

Czy ktoś coś wie na temat tej placówki? Otworzyli się w Rumi w centrum,dosyć blisko mnie, weszłam na ich stronę i terapie mnie zaciekawiły. mam dziecko nadpobudliwe i zastanawiam się czy go nie skonsultować. Poproszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam chodzę z synkiem,ale na terapię Metodą Warnkego. Bardzo mi się podoba podejście do dziecka, synek lubi tam chodzić i widzę też pierwsze efekty pracy.Trochę ciężko dopasować terminy,ale ogólnie miejsce na duży plus, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam, rozmawiałam z panią psycholog. Chyba się zdecydujemy na zajęcia. Czy może ktoś już skończył terapię i mógłby napisać jak wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,bardzo proszę o opinie na temat terapii Metodą Warnke'go.Synek ma 6 lat,jest w I klasie i ogromne problemy z czytaniem i pisaniem.Byłam na pierwszych badaniach diagnostycznych w KID w Rumi.Dziecko będzie spotykać się z psycholog raz w tygodniu,dodatkowo ćwiczenia w domu ok.10 min dziennie.Przeraża mnie cena.Chciałabym wiedzieć po jakim czasie mogę się spodziewać efektów i jakich?Bardzo proszę o opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, metodę tę sprawdziłam na własnym 9 letnim dziecku. Pani psycholog z KID bardzo miła i kompetentna. Efekty bedą jeśli dziecko będzie przykładać się do ćwiczeń w domu i w gabinecie. U mojego syna duża poprawa w funkcjonowaniu w domu i w szkole, choć nie wszystkie problemy odeszły w niepamięć. A cena... Hm, za godzinę intensywnej pracy z dzieckiem tyle samo, co za strzyżenie i modelowanie u fryzjera...obydwie usługi są warte swojej ceny, prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My chodzimy do Kid Centrum od pół roku, moje dziecko ma ryzyko dysleksji, jest w trzeciej klasie, wcześniej prawie nie czytało. Pani, z którą syn pracuje (Pani Monika) jest bardzo miła i cierpliwa, syn chętnie z nią ćwiczy na sprzęcie. Po pół roku widać bardzo dużą różnicę w czytaniu i pisaniu, już tak nie odstaje w klasie, wychowawca widzi tez poprawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry