Widok

Kiedy odbędzie się festyn z okazji korków w Gdańsku?


więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówisz Jasień, myślisz Szadółki
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 5

Każdy mieszkaniec ma przynajmniej jeden samochód, na południu mieszka ok 50k ludzi, wiec jeśli ludzie nie zmienią mentalności to tak będzie. czego nie rozumiecie ? 20 - 40 lat temu większość jeździła komunikacją miejską i było ok, na zachodzie Europy ludzie nie pchają się wszędzie samochodami. Nie da się zbudować takich dróg aby udrożnić miasto dla takiej ilości samochodów. Można się też umawiać z sąsiadami na wspólny kierunek jazdy jednym zamiast 4 samochodami.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 19

20-40 lat temu to trzeba było budować tą komunikację

i teraz by Gdańsk Południe miało skm. Ale kolekcjoner mieszkań z dróg ani torów nic nie miał.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mylisz się

Będzie tak, a nawet gorzej. Bo miasto które (nie) działa (brawo dla geniusza który wymyślił ten błazeński slogan), wciąż pozwala deweloperom budować jak chcą i gdzie chcą, nie zapewniając mieszkańcom którzy tam będą mieszkać, żadnej alternatywy dojazdu i wyjazdu.
Kupiłem mieszkanie na Jasieniu 6 lat temu.
Do dziś nie mamy normalnej ulicy, tylko płyty. Przystanek autobusowy? Metalowy pręt wbity w ziemię (nie ma gdzie usiąść i poczekać na wiecznie spóźniający się autobus, który jeździ co pół godziny, szczególnie polecam w sezonie jesienno zimowym kiedy pada).
Ale podatki to UM pierwszy ściąga z mieszkańców.
Tak, że nie mów, że to wina mieszkańców którzy mają samochód. A jak mam się dostać do miasta, pracy, szkoły czy sklepu? Pieszo? Rowerem po polnej drodze?
Tu samochód to konieczność i jedyna normalna forma przemieszczania się, konieczność.
Miasto nie dba o nic - nie myślą o komunikacji, usprawnieniach, nie myślą w perspektywie kilku lat o drogach itd.
To miasto nie działa !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sam mówisz że działa. Przecież ściąga podatki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komunikacja nie działa

Jeżeli dojeżdżasz z południa i pracujesz w Śródmieściu to owszem możesz pojechać komunikacja natomiast jeżeli pracujesz na obrzeżach miasta to nikt nie będzie jechać komunikacja 2 godz, o ile ona tam w ogóle dojeżdża i o ile sama nie stoi w korkach...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie każdy ma auto i nie każdy bywa na południu Gdańska

Ja nie mam interesu by tam bywać (mieszkam w Brzeźnie). Co do aut: Ja nie mam nawet prawa jazdy ale mój mąż je ma i ma auto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale przecież

nikt nie pytał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już byl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

radek

Ola zorganizuje bo tylko to umie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znaleziono kartę na dane - Rudy Lokaj. Karta bez limitu aczkolwiek pisze na niej, że dla reszty pieniędzy niema i nie będzie. Ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry