ale ten dobry kebab to już nie to samo. Obsługa nie ogarnia, chłopakowi trzeba powtarzać kilkukrotnie to samo, karta dość bogata ale istnieją bary z bardziej urozmaiconymi kebabami, jedzenie było kiedyś świetne i był to mój ulubiony kebab jeszcze od czasów studenckich (parę ładnych lat temu), teraz coś się zmieniło- stał się przeciętny; mięso jakieś dziwne, surówki bez smaku, sosy się jedynie wiele nie zmieniły, ale iprzychodzę jeść kebab a nie sos! Czuć że artykuły są po taniości i to tej kiedy już przestaje smakować. Parę miesięcy temu jeszcze było super.