Widok

KievOffice i Pomidory

KievOffice i Pomidory Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: KievOffice i Pomidory, 17 maja 2008 godz. 20'00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy

pierwszy, pierwszy, pierwszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja

będę na pewno. Wjazd za piątkę - dobrze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się wybieram.

Będzie ktoś jeszcze. Kiev Office - jak to się pisze - nie znam, ale na Pomidory zawsze warto! W Negatywie było genialnie. PG rulez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Abelard Giza Wentyl stand up w Helios na Scenie (5 odpowiedzi)

Opis wydarzeniaWENTYL to siódmy solowy program stand-upowy Abelarda Gizy.Występy na żywo odbywały...

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy - URC 2026 (8 odpowiedzi)

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy (Ukraine Recovery Conference - URC 2026) odbędzie się w...

XXIII Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy (5 odpowiedzi)

UWAGA! START i META - przy Polsat Plus Gdynia ArenaPo raz dwudziesty trzeci (aż trudno nam...

do góry