Jako wielbicielka Spojni pozwole sobie uzyc tego miejsca jako forum do wyrazenia delikatnego rozczarowania klubem...
Wracajac po kilkumiesiecznej przerwie oczekiwalam, ze podczas mojej nieobecnosci klub sie rozwinal, tymczasem, ku mojemu zdziwieniu, oferta zajec ruchowych zostala drastycznie ograniczona-nie ma strechingu, nie ma move fit(ktore uwielbialam!), zajec porannych! Kolejnym problemem jest mala ich roznorodnosc-tylko jedne zajecia dziennie, na ktorych mozna 'sie wyzyc' (mam na mysli step/low aerobic), pozostale sa statyczne i... nudnawe. Wykupujac karnet total, tak naprawde interesuje mnie 5 zajec tygodniowo(z czego raz nie pasuje mi godzinowo, wiec zostaja 4), co dla fanatyczki fitnessu jest liczba stanowczo za mala(cena karnetu mala za to nie jest!). Body Shape jest(hm... byl) ok, kiedy prowadzila go Beata, rozumiem ze przyszla mamusia potrzebuje przerwy(pozdrowienia:-)), ale zastepstwo niestety nie spelnia swojej funkcji, co oznacza ze w weekend, kiedy mamy najwiecej czasu(i checi!) do Spojni nie ma po co przychodzic=[. Z uwagi na powstajaca po przeciwnej stronie ulicy konkurencje, licze na inicjatywe klubu, aby klientow nie stracic! Pozdrawiam serdecznie:-).