Widok

Kino

Zastanawiam się ile można zjeść w kinie i ile piwska wypić...Nie mam bladego pojęcia skąd się biorą ludzie którzy chodzą do kina. Ciekawa jestem czy oglądając film w domu przed telewizorem, oczywiście jedząc i popijając czymkolwiek, resztki , papierki, torebki i puste butelki wkładamy pod swój fotel na którym siedzimy. Możemy jeszcze dodatkowo przykleić gumę do poręczy fotela czy krzesła, a co tam...
Tragedia!!!!!Tęsknię za kinem Neptun, uwielbiam Helikon i kameralne w Gdańsku. Przykre jest to, że na seansach bajek, rodzice przychodzą z dziećmi i już uczą dzieciaczki jak można postępować w kinie czy też w innym miejscu publicznym.Nie szanujemy tego co mamy i pracy osób które sprzątają po nas.Chciałabym aby jeden z drugim od czasu do czasu usiadł na gumę do żucia pozostawioną, na poręczy czy na fotelu. Chciałabym by usiadł na świeżo wtartą czekoladę w siedzenie... Może to czegoś by nas nauczyło....
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 3
 
lokalizacja: 4
 
dodatkowe usługi: 3
 
różnorodność sklepów: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żal mi cię! Po prostu nie doceniasz starań jakie w siebie włożyli pracownicy żeby przygotować to kino i w ogóle!!! >:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry