Klaman & Chrustowski

Fryzjerzy

Gdynia, Antoniego Abrahama 25/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
- opinia wątek zamknięty Chodzę do Pani Madzi od kilku lat, zawsze wychodzę bardzo zadowolona, zarówno...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Niedawno bylam u pani Magdy na rozjaśnieniu końcówek. Pani podczas kiedy...
~Nieistotne
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Zadowolona wątek zamknięty Od kilku lat jestem stałą klientką Madzi. Świetne uczesania i upięcia na...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Kreatywność w oszpecaniu klienta wątek zamknięty Konkretnie nie polecam usług Pani Magdy. Miała mi zrobić trwała. Niestety...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Jak zmiany to tylko do JARKA!!!! wątek zamknięty Strzygę się u niego od ładnych kilku lat i ani razu się nie zawiodłam :)...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

polecam! wątek zamknięty Trafiłam do Pani Ewy w styczniu 2015 roku i od tej pory nie wyobrażam sobie,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

mega ok! wątek zamknięty Jeśli kobieta patrzy w lustro po działaniach p.Jarka i się uśmiecha na swój...
~e.bernat
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Przerost formy nad treścia p.Jarka wątek zamknięty Umówiona była na daną godzinę,przyjechałam wczesniaj o 15 mninut wchodze do...
~Niezadowolona
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

Eksperci od włosów kręconych i falowanych wątek zamknięty Ewa potrafi rewelacyjnie wycieniować włosy kręcone i falowanie! Mam włosy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

EWA wątek zamknięty polecam Panią Ewę !! Bardzo sympatyczna, profesjonalna z ciekawymi pomysłami...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

przebrała się miarka, idź do Jarka! wątek zamknięty polecam pana Jarka, świetny fryzjer a do tego w czasie strzyżenia można...
~wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

niebotyczna cena! wątek zamknięty za podcięcie końcówek (1cm), bez modelowania,z wysuszeniem (wszystko trwało...
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

bardzo polecam rewelacja! wątek zamknięty trafiłam z polecenia do pana Jarka ,opłacało się prawdziwy profesjonalista...
~beatka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

nie bardzo... wątek zamknięty Z usług fryzjerskich Magdy korzystałam parokrotnie. Na początku byłam...
~m...
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 listopada 2010

RAZ SPRÓBOWAŁAM -NA ZAWSZE ZOSTAŁAM!!! wątek zamknięty CZesc!!Jestem dumną klientką Magdy,nie dość że wpadasz do Magdy i Jarka i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

Rewelacja! wątek zamknięty Do tego fryzjera chodzę od lat - nikt inny nie potrafi zająć się moimi...
~Katia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

Klientka Jarka wątek zamknięty Dla zrównoważenia negatywnych opinii, które się tu pojawiły, chcę powiedzieć,...
~Ania Ziółkowska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 grudnia 2009

opinia wątek zamknięty a mnie nie podpasowalo.fatalnie mi wystrzepiono wlosy chociaz zaznaczylam ze...
~zamojska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Naprewde super wątek zamknięty Jedyny fryzjer gdzie moge usiasc i powiedziec: tnij. mam pelne zaufanie. Polecam
~Marecki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2009

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, obsluga sprawna, atmosfera fantastyczna, obsluga...
~xxx
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

20

wątków

do góry